(ВИДЕО) ПОБРЗАЈТЕ: Остануваат само уште 2 недели од наградната игра на Витаминка и Чоко Стоби Флипс

Објавено на 13.05.2019 во 22:16:33 часот | Македонија

Остануваат само уште 2 недели од наградната игра.

Во игра се мнооогу двеодоливи награди, како и главната месечна награда Aprilia SR50.

Дознај како да освоиш некоја од наградите http://bit.ly/2Y9qBgt

 

 

* реклами:

Македонија

Свет