(ВИДЕО) СЕ РАКУВАА ВУЧИЌ И ТАЧИ, КО ДА ГИ ТЕРАШ ХИТЛЕР И ЧЕРЧИЛ ДА СЕ РАКУВААТ

Објавено на 10.05.2019 во 13:03:42 часот | Балкан

На самитот на лидери на држави во Тирана кој го организираат Словенија и Хрватска, беа присутни претседателите на сите балкански држави освен нашата поради завршувањето на мандатот на Иванов.

Тачи и Вучиќ се ракуваа многу неволно, Могерини буквално ги фати за уши и ги натера да се ракуваат.

 

 

* реклами:

 

 

 

 

Балкан

Македонија