(ВИДЕО) ПОТРЕСНА ИСПОВЕД НА СНИМАТЕЛИТЕ И КАМЕРМАНИТЕ: И ние бевме жртви во Груевизмот, и ние јадевме ќотек како магариња и бевме шиканирани, уценувани, делени на подобни и неподобни!

Објавено на 04.05.2019 во 11:58:24 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

 

 

Македонија

Свет