(ВИДЕО) ДА СЕ ПОТСЕТИМЕ НА БАГРАТА ВМРОВСКА: Ова е истиот човек што во 90-тите беше во затвор за тоа што го плукна Киро Глигоров во Крушево на Мечкин Камен

Објавено на 04.05.2019 во 11:51:39 часот | Македонија

 

 

* реклами:

Македонија

Свет