ЗА МАЛКУ ИЗБЕГНАТА ТРАГИЧНА НЕСРЕЌА КАЈ ГРАДСКО: За малку ќе се судреа два воза со патници!

Објавено на 04.05.2019 во 11:48:02 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет