(ВИДЕО) ВОДЕЧКИОТ ОПОЗИЦИСКИ ТВ ВОДИТЕЛ И КОМИЧАР, БИЛ МАР: Признавам, Трамп не победи на сите фронтови, ние демократите сега треба да најдеме начин да го преживееме овој пораз!

Објавено на 04.05.2019 во 11:46:02 часот | Свет

 

 

* реклами:

Свет

Македонија