ЕВЕ ЗОШТО СИЉАНОВСКА ЌЕ БИДЕ ПРЕГАЗЕНА ЗАДУТРЕ: Еве што направи СДСМ за народот!

Објавено на 04.05.2019 во 01:09:48 часот | Македонија

 

 

* реклами:

Македонија

Свет