(ВИДЕО) Премиерот Заев на одбележувањето на 50 години МНР: Водиме меѓународна политика којашто ги решава предизвиците, а Република Северна Македонија веќе е кредибилен играч на меѓународната сцена

Објавено на 03.05.2019 во 21:26:36 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

 

 

Македонија

Свет