РАЗОРНА БОМБА НА ВАНЕ ЦВЕТАНОВ, ГОТОВО Е СО ГОГА: Сиљановска лично го изготвила АКТОТ ЗА СРАМНАТА АМНЕСТИЈА НА ХОРХЕ за спас на Грујо и бандата?!

Објавено на 30.04.2019 во 11:13:12 часот | Македонија

31404237_1845303789096078_152324476668893542_n

Премиерот Зоран Заев од Велес јавно ја праша Сиљановска:

ДАЛИ ТАА ЛИЧНО го изготвила АКТОТ ЗА ОПШТАТА СРАМНА АМНЕСТИЈА од 2016-та година, што ја прогласи Иванов, а со која што се обиде да ги спаси Грујо и целата банда ????

Чекаме одговор!

П.С.

Ако Сиљановска е мозокот и креаторот на најгнасниот политички потег во историја на Македонија, ЗАМИСЛЕТЕ ШТО БИ МОЖЕЛА ДА НАПРАВИ КАКО ПРЕТСЕДАТЕЛ НА ДРЖАВА НЕ ДАЈ БОЖЕ!

Затоа умот во глава драги пријатели!

ФБ статус на Ване Цветанов 

 

 

* реклами:

Македонија

Свет