МАРИН: Денеска, по повод големиот христијански празник Велигден, присуствував на традиционалните Велигденски средби во црквата „Свети Петар и Павле“ во Горно Лисиче

Објавено на 29.04.2019 во 13:38:09 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет