(ВИДЕО) БОМБА НА ГОРАН МИЛЕВСКИ: Се плашам дека некој се обидува да ги натера Албанците да не излезат во втор круг, па одеднаш чудни случувања на ИВЗ, пресуда за Саздо, пукаат бомби во сред кампања...

Објавено на 25.04.2019 во 15:16:06 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет