РАДМИЛА ЗА ПОЖАРОТ ВО ПАРИЗ: Каква трагедија, како вчера да беше кога, како девојче, останав без зборови при погледот на преубавите витражи и долгото качување по бесконечните скали на Нотр Дам

Објавено на 15.04.2019 во 22:15:50 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

 

 

Македонија

Свет