(ВИДЕО) БОМБА НА СОПРУГАТА И АДВОКАТКА НА ФРЧКОВСКИ: Андов толку забегал во книгата што Фрчковски е обвинет не само што се обидел да го убие Глигоров туку и дека убивал сведоци, киднапирал деца на политичари итн итн...

Објавено на 29.03.2019 во 17:53:04 часот | Македонија

- Фрчковски  во книгата на Андов е обвинет не само што го организирал и реализирал атентатот врз Глигоров туку и дека убивал сведоци, киднапирал деца на политичари итн итн што е пречекорување на сите црвени линии на слобода на говор!

Сопругата и адвокатка на Фрчковски во Топ Тема на ТЕЛМА.

 

 

* реклами:

Македонија

Свет