(ВИДЕО) ШОКАНТЕН НАСТАП НА ПРАТНИЧКАТА НА ВМРО ДПМНЕ СТОЈАНОВСКА НА ТВ 24: ВМРО ДПМНЕ БАРА УКИНУВАЊЕ НА СЈО ЗАТОА ШТО МНОЗИНСТВОТО НА ГРАЃАНИТЕ ТОА ГО БАРААТ!!!

Објавено на 23.03.2019 во 12:48:30 часот | Македонија

 

 

* реклами:

Македонија

Свет