СДСМ: Силјановска која ниту еднаш не го осуди насилството од 27 април, денеска е вознемирена од правдата

Објавено на 15.03.2019 во 19:53:46 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

 

 

Македонија

Свет