(ВИДЕО) ПЕНДАРОВСКИ: ЌЕ БИДАМ ПРЕТСЕДАТЕЛ НА СИТЕ А НЕ САМО НА ПАРТИЈАТА КОЈА МЕ ПРЕДЛАГА

Објавено на 13.03.2019 во 23:25:12 часот | Македонија

 

 

* реклами:

Македонија

Свет