(ВИДЕО) КАТИЦА ЈАНЕВА: МИЦКОВСКИ ИМА ЗОШТО ДА МЕ МРАЗИ, МУ ЈА БЛОКИРАВ И ПАРТИСКАТА ЗГРАДА И ПАРТИСКАТА СМЕТКА ЗАТОА ШТО ИМААТ СТЕКНАТ ПАРТИСКИ ИМОТ СО КРИМИНАЛ!

Објавено на 13.03.2019 во 23:12:00 часот | Македонија

 

 

* реклами:

Македонија

Свет