(ВИДЕО) ЗИКОВ: ИВАНОВ СО НЕПОТПИШУВАЊЕТО НА ЗАКОНИТЕ СЕ ОБИДУВА МАЛЦЕ ДА И ПОМОГНЕ НА СИЉАНОВСКА, АМА НЕ ВЕРУВАМ ДЕКА ОД ТОА ЌЕ ИМА НЕКАКОВ ПОЛИТИЧКИ ЌАР, ТОА Е ПОЛИТИЧКИ ЌОРСОКАК!

Објавено на 12.03.2019 во 20:17:26 часот | Македонија

 

 

* реклами:

Македонија

Свет