СДСМ: Колку повеќе се ближат претседателските избори, толку повеќе растат лажните вести на ВМРО ДПМНЕ, идентитетот е заштитен и потврден

Објавено на 12.03.2019 во 19:43:03 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет