(ВИДЕО) ОЛИВЕР СПАСОВСКИ: МВР почна да истражува кој го следи Пендаровски, почнавме од тоа кој објавил фотографии и видеа како тој се движи низ градот

Објавено на 09.03.2019 во 15:29:28 часот | Македонија

 

 

* реклами:

Македонија

Свет