(ВИДЕО) СТЕВО ПЕНДАРОВСКИ ИМАШЕ ТЕШКО ИНТЕРВЈУ НА АЛСАТ М: Доби многу тешки прашања, над 100, за да го проверат дали ќе биде добар претседател и кон Албанците!

Објавено на 07.03.2019 во 21:58:35 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

 

 

Македонија

Свет