Премиерот Заев на средбата со претставници на Асоцијацијата на легални такси превозници: Елиминирањето на нелегалните такси услуги, фискализацијата и квалитетот на такси услугите со еколошки стандарди е заеднички интерес

Објавено на 07.03.2019 во 12:03:13 часот | Македонија

 

 

* реклами:

Македонија

Свет