(ВИДЕО) Пратеничката Калеска -Ванчева од СДСМ: Очекуваме широк консензус за Законот за СЈО

Објавено на 06.03.2019 во 09:46:40 часот | Македонија

 

 

* реклами:

Македонија

Свет