(ВИДЕО) ЗАЕВ ПРЕДИЗВИКА ОВАЦИИ ЗА СПАСОВСКИ, ШЕЌЕРИНСКА И ДИМИТРОВ: ТИЕ СЕ МОТОРОТ, ПРЕДНАТА ВЛЕЧНА СИЛА НА ОВАА ВЛАДА!

Објавено на 03.03.2019 во 14:27:46 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

 

 

Македонија

Свет