(ВИДЕО) ПОГЛЕДНЕТЕ КАКВА БЕШЕ РЕАКЦИЈАТА ВО АЛЕКСАНДАР ПАЛАС КОГА ЗАЕВ ГО СПОМЕНА ИМЕТО НА СТЕВО ПЕНДАРОВСКИ

Објавено на 03.03.2019 во 14:01:44 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

 

 

Македонија

Свет