СПАСОВСКИ И ШЕЌЕРИНСКА МУ ДАДОА ЈАВНА ПОДДРШКА НА ПЕНДАРОВСКИ: Стоиме зад кандидатурата на Стево, тој ќе биде нашиот иден претседател!

Објавено на 02.03.2019 во 12:45:49 часот | Македонија

 

 

* реклами:

Македонија

Свет