(ФОТО) ЛЕЛЕ ЛЕЛЕ ВМРОВЦИТЕ ЌЕ СКРЕНАТ: Заев на гости дома кај Сорос во неговиот дом во Давос, Швајцарија

Објавено на 24.01.2019 во 15:50:10 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

 

 

Македонија

Свет