(ВИДЕО) ДИМИТРОВ ЗА СИТЕЛ: Со загриженост ги следев протестите во Грција, ме радува тоа што ме известија дека имало само 60 000 протестанти, минатиот пат имаше 140 000!

Објавено на 20.01.2019 во 22:31:31 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

 

 

Македонија

Свет