ДЕМАНТ ОД ЗЛАТКО МАРИН: Скриншотовите кои се шират на социјалните мрежи и порталите се лажни, ќе има тужби за клевета!

Објавено на 19.01.2019 во 19:48:39 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

 

 

Македонија

Свет