(ФОТО) МУ ЗДОСАДИЛО ДА ГНЕТЕ РАКОВИ И КОБЕ ЈУНЕШКО: Бил Гејтс, втор најбогат во светот чека ред за сендвичара

Објавено на 18.01.2019 во 22:30:46 часот | Забава

 

 

* реклами:

 

 

 

 

Забава

Македонија