ПРЕМИЕРОТ ЗАЕВ ГО ПРЕКИНА ОДМОРОТ ВО ГЕРМАНИЈА, ЕВЕ ЗОШТО, ВКЛУЧЕНИ СЕ АЛАРМИТЕ И ВО БРИСЕЛ И ВАШИНГТОН, РАБОТАВА Е ВРВКА!

Објавено на 15.01.2019 во 09:52:20 часот | Македонија

Шала бе шала, се зафркаваме со рубља бандата.

 

 

* реклами:

 

 

 

 

Македонија

Свет