ТРАМП СЕ ЗАКАНИ ДЕКА ЌЕ ЈА УНИШТИ ТУРЦИЈА АКО ТАА ГИ НАПАДНЕ КУРДИТЕ ВО СИРИЈА

Објавено на 14.01.2019 во 11:40:54 часот | Свет

 

 

* реклами:

 

 

 

 

Свет

Македонија