Одберете локација на пристап

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------------------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Фото: Слободен печат * Р
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * реклами -------------------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- What a useless cat🤣😭 pic.twitter.co
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Во оваа акција учествуваат екипи на ЈКП
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Уште една добра вест, овој пат за најмл
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- За нас зборот важи, за 70% ги зголемивм
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Се приклучив кон акцијата на Пивара Ско
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Воведуваме нови банкомати со екрани на

(ВИДЕО) Бујар Османи објави видео како прави инспекција на двојазичните табли низ институциите

Вицепремиерот за европски прашања Бујар Османи во саботата на својот профил на Фејсбук објави видео на кое е снимен како ги проверува двојазичните т...

Повеќе

Картите за концертот на Eros Ramazzotti од денес можете да ги набавите и на нашето продажно место во Skopje City Mall

РАСПРОДАДЕН 70% ОД КАПАЦИТЕТОТ НА А1 АРЕНАТА! Почитувани пријатели,Иако пред точно една година, на денешен ден беше објавена светската турнеја &ldq...

Повеќе

Сугарески: Изградбата на експресниот пат Штип-Радовиш ќе ја завршиме и пред рокот

Со изградбата на експресниот пат Штип-Радовиш ќе го подигнеме животниот стандард на преку 170 илјади жители на овој регион, а ќе овозможиме и ...

Повеќе

(ВИДЕО) АРКАН НЕ Е НАЈГОЛЕМ СРПСКИ КРИМИНАЛЕЦ, ТАА ТИТУЛА ЈА НОСИ ЏОРЏЕ БОЖОВИЌ - ГИШКЕ, ЧОВЕКОТ КОЈ ИМА ОГРАБЕНО НАД 100 БАНКИ ВО ЕВРОПА!

Ђорђе Божовић Гишка(Пећ,16. септембар1955. — околинаГоспића,15. септембар1991) је биосрпскиибалканскикриминалац,спортистаи оснивачСрпске гарде...

Повеќе

(ВИДЕО) ОД ГРУЈО НАУЧИЛ ДА ЛАЖЕ КАКО МИНХАУЗЕН: Мицкоски се демантира самиот себе за добивањето датум за преговори

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, на гостувањето во “360 Степени” на Алсат-М, тврдеше дека никогаш не кажал дека дод...

Повеќе

Јовески за НОВА: Предметите остануваат во СЈО, но веќе не може да ги застапува на суд

Иако денеска започна процесот на преземање на предметите на СЈО од ЈО, тоа не значи дека предметите физички ќе бидат префрлени во Обвинителството,...

Повеќе

МАКЕДОНСКОТО ЗДРАВСТВО ЌЕ СЕ ДЕЛИ НА ЕРАТА ПРЕД ФИЛИПЧЕ И ПО ФИЛИПЧЕ: За две години со конкретни мерки покажавме вистинска грижа за пациентите и лекарите

Во изминатите 2 години, со конкретни мерки и политики во здравството покажавме што значи вистинска грижа за пациентите, за здравствените раб...

Повеќе

КАКВО СПЕКТАКУЛАРНО ТРЕСКАЊЕ НА ЗЕМЈА ОД ВИСОЧИНИТЕ: КАТИЦА ЈАНЕВА ОД ДЕНЕСКА Е НЕВРАБОТЕНА, РАЗРЕШЕНА И ОД ОБВИНИТЕЛ ВО ОЈО ГЕВГЕЛИЈА!

Поради нестручно и несовесно работење, Советот на јавни обвинители ја разреши Катица Јанева и од обвинител. Во петокот Советот ја разреши од специја...

Повеќе

ДОМ: Веднаш да започне отстранувањето на дивоградбите во Охридскиот регион!

ДОМ остро го осудува самоволието и продолжувањето на градежни активности на нелегалниот објект на кој при интервенцијата на општинската градежна инс...

Повеќе

ЌЕ БИДЕ ЖЕШКО ЕСЕНВА ВО ОХРИД - ПОЛИЦИЈАТА ЌЕ ИМА МНОГУ РАБОТА: Привршуваат подготовките за рушење на охридските дивоградби!

При крај се подготовките за започнување на акцијата за уривање на дивоизградени објекти на подрачјето на Општина Охрид,опфатени во регистаро...

Повеќе

НОЌНО БЕЛЕЖЕЊЕ НА УЛИЦИТЕ ДИМИТРИЈА ЧУПОВСКИ И ЃОРЧЕ ПЕТРОВ

Повеќе

МРТВА ТРКА МЕЃУ МИЛЕНКО И ЗЛАТЕВ ЗА ТОА КОЈ ЌЕ БИДЕ ПОГАДЕН КУРТОН, МАДА ЗА ТИТУЛАТА СЕ БОРАТ И ЕФТОВ И МИРКА И ПАНДОВ И АЦО МЕЧКА И ЕДЕН КУП ГАДОВЕ

Статус на Љупчо Златев: Од утре Фатиме Фетаи повторно ќе се буди со песната на ранобудниот петел од Боговиње. Повторно ќе се врати во субмисивна п...

Повеќе

17 години од славниот 15-ти септември кога Бране ги прегази ВМРОНИТЕ со 500 000 гласови!

Naum Ilieski Држава еднаш се создава, секогаш се брани. Еднаш се втемелува, секогаш се гради - Бранко Црвенковски17 години од најдобриот изборен ...

Повеќе

ФОТО РАЗГЛЕДНИЦА ОД ПРИШТИНА: Градот се гради со неверојатно темпо за неколку години ќе биде како Менхетен, Њујорк!

Стартот на патувањето Скопје - Приштина беше лош. Патот Скопје - Блаце е ужасно лош, а на граница се чека дури и по 1 саат! Но потоа се се менува н...

Повеќе

ДОЈДЕ И ТОЈ ДЕН ПОСЛЕ ДОЛГО ВРЕМЕ КОПРЦАЊЕ И ГЛУМЕЊЕ ГОЛЕМО НОВИНАРСТВО: ГЕРО НАПИША КОЛУМНА ВО КОЈА ПОБАРА АМНЕСТИЈА ЗА ГРУЕВЦИ!!!

После долго време глумење лудило и големо новинарство, се деси и тој ден, ГЕРО ВО КОЛУМНА ПОБАРА АМНЕСТИЈА ЗА ГРУЕВЦИ!!! Секако таа амнестија тој ј...

Повеќе