Одберете локација на пристап

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* реклами ------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------- * реклами ----------------------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -------------------------
* реклами ------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------- * реклами --------------------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------

Премиерот Заев го прими лидерот на „Самоопределување“ од Косово Албин Курти: Добрите односи и новите иницијативи за соработка меѓу двете земји се од исклучително значење за Западен Балкан и за секоја земја во регионот одделно од аспект на заедничките аспирации за членство во ЕУ

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

ТВ ТЕРА: Ковачевски го предизвика Милевски, за лопата се фати и Филипче

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

ГЛОБАЛНОТО ЗАТОПЛУВАЊЕ ПОЧНА ДА ГО ЗЕМА ДАНОКОТ: ПОЦРВЕНЕ ПЛАЖАТА НА ПРЕСПАНСКОТО ЕЗЕРО ВО ПРЕТОР И НИКНАА НОВИ ОСТРОВЧИЊА ПОРАДИ ДОЛГАТА СУША

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

Во последните 12 месеци, најмалку еднаш 29 отсто од ЛГБТ момчињата на 13 или 15 години биле цел на физички напад, во споредба со 9 отсто од хетеросексуалните момчиња

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

ЗЛАТКО МАРИН: За безгрижна игра на најмладите неодамна поставивме ново детско катче во дворот на црквата „Св. Петар и Павле“ во Горно Лисиче

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

Доделени наградите „3.Ноември“ во Прилеп, Златна плакета за животно дело за Ѓорѓи Гешоски

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ТОПЛО ДОБРЕДОЈДЕ ВО ВЛАДА ЗА ШЕФОТ НА ЕВРО ПАРЛАМЕНТОТ, ДАВИД САСОЛИ

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

Тимоние дава знаци дека Макрон почнал да попушта под притисокот на САД и цела ЕУ: Добри вести за ЕУ перспективата ако до мај испорачате и вие и ние

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

ШЕФОТ НА ЕВН: Враќањето на рамниот данок храбар чекор на Владата

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

Со огромно задоволство и чест, Факултет за правни и политички науки известува дека на последниот Сенат при ФОН Универзитетот како #EMERITUS професор беше избран проф. д-р ДЕНКО МАЛЕСКИ

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

Прочитани СМС пораки меѓу Груевски, Јанкулоска, Протуѓер и Димовски за „Монструм“: И наредувале на МПЦ да прави пресови во корист на власта!

* Реклами ---------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------...

Повеќе

ШИЛЕГОВ ЌЕ САДИ 400 ДРВЈА ВИСОКИ 14 МЕТРИ ВО ГОЛЕМОТО КОРИТО НА ВАРДАР

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

ЕУ експертите согласни: Француското вето е дел од битката за моќ на Макрон во ЕУ

По шокот со француската блокада за почеток на преговори за членство во ЕУ со Северна Македонија и Албанија, институтите и тинк тенк организациите во...

Повеќе

(ВИДЕО) СПАСОВСКИ: Нови 10 интервентни возила за специјалните единици, донација од република Чешка

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

БОМБА НА СДК: БЕДРЕДИН ИБРАИМИ ВО АПЕЛАЦИЈА ПРИЗНА ДЕКА ТАЧИ МУ СЕ ЈАВУВАЛ ПРЕД ГЛАСАЊЕТО ВО ДИК, МИЈАЛКОВ ЧЕКА ДА ЈА ОБРАЗЛОЖИ СВОЈАТА ЖАЛБА ЗА ЗАТВОРСКАТА КАЗНА

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе