Одберете локација на пристап

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
Не добив гаранции дека ке добиеме преговори, само гаранција дека методологијата се подготвува, која ќе биде нешто ново, вели претседателот Стево Пендаровски вечерва во Топ Тема наТелма, по средбата со францускиот колега Емануел Макрон. Мож
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------

СДСМ ЈА ШОКИРАШЕ ЈАВНОСТА: Иванов неодговорно го завршува мандатот, како што го почна, ќе потроши илјадници евра пари на граѓаните за накит, чадори, марами и вратоврски!

Повеќе

(ВИДЕО) Премиерот Заев: Политиките на Трајковски придонесоа за афирмација на нашата земја кон ЕУ и НАТО

Повеќе

БОМБА НА САШО ОРДАНОВСКИ: Трајко се заканил дека ќе ја открие вмешаноста на ДУИ во настаните на 27-ми април!!!

Зошто им е пратеничкиот имунитет на Трајко Вељановски толку значаен на ДУИ за, во 24 часа, да ризикуваат траен пад на поддршката кај своите драстичн...

Повеќе

(ВИДЕО) Ако чувате куче, гледајте да не е Булдог раса или некој микс на Булдог затоа што се многу опасни за децата, можат да ги убијат!

Повеќе

Димитров за Борис Трајковски:Тој беше столбот на Македонија во 2001 година

За министерот за надворешни работи, Никола Димитров, претседателот Борис Трајковски, во тешката 2001 година, беше еден од столбовите поради кој ја з...

Повеќе

НАУКАТА Е НАЈГОЛЕМ ПРИЈАТЕЛ НА ХЕНДИКЕПИРАНИТЕ, БОЛНИТЕ, ИНВАЛИДИТЕ, РАНЛИВИТЕ...

Повеќе

И ЛЕВИЦАТА ВО СВЕТОТ СЕ ПРЕТЕРА СО СВОИТЕ КОМУНИСТИЧИ УТОПИИ

Повеќе

(ВИДЕО) АЛПАКА: Ова е најчудното домашно животно на земјината топка

Повеќе

РЕКАПИТУЛАЦИЈА НА СРАЊАТА ОД ОВИЕ ДВА ДЕНА: Ако не ви е јасно, да ви нацртаме!

Повеќе

ВМРОВЦИТЕ ВО ШОК: Сиљановска ги повика членовите на ЛГБТ заедницата да гласаат за неа!!!

Повеќе

БОМБА НА ФИЛИП ПЕТРОВСКИ: Крушевскиот манифест е измислен, не постои, Илинденците никаде не ги спомнале Албанците, Власите и Турците, се бореле за чиста Македонија само на Македонците!

- Нема цврсти докази дека Крушевскиот Манифест воопшто постоел, се сомневам дека е подметнат од комунистите. Илинденците никогаш не се обратиле и не...

Повеќе

(ВИДЕО) ЖАЛ ДА ТЕ ФАТИ ЗА ЧОВЕКОТ, АМА АКО НЕ ГО ЗНАЕШ ШТО СОРТА Е: Филип Петровски почна да ги моли своите фанови да се потпишат - АМАН ЗАМАН, НАЈДЕТЕ НЕКОЈ ФАТЕТЕ ГО ПОД МИШКА И ОДНЕСЕТЕ ГО ДА СЕ ПОТПИШЕ ЗА МЕНЕ!

Повеќе

ГОЛЕМА АКЦИЈА ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ЃОРЧЕ ПЕТРОВ

Повеќе

(ВИДЕО) ШОКАНТНА БОМБА НА ПАВЛЕ БОГОЕВСКИ: ГИ ОТКРИ СИТЕ МАЈМУНАРИИ НА ДУИ ОВИЕ ДВА ДЕНА - ПРАТЕНИЧКА ОД ДУИ МОЛЧЕЛА НА ТЕЛЕФОН, СЕ КРИЕЛА!

Повеќе

(ВИДЕО) ФЧЕРАШНИ СЕ ПОДОБРИ И ПОДОБРИ, БРАВО!

Повеќе