Одберете локација на пристап

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
Не добив гаранции дека ке добиеме преговори, само гаранција дека методологијата се подготвува, која ќе биде нешто ново, вели претседателот Стево Пендаровски вечерва во Топ Тема наТелма, по средбата со францускиот колега Емануел Макрон. Мож
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------

ВЛАДАТА ЌЕ ГИ ОСЛОБОДИ НЕВЛАДИНИТЕ ОД ПЛАЌАЊЕ НА ПРОПОРЦИОНАЛЕН ДАНОК

Владата на денешната седница даде позитивно мислење на иницијативата на група пратеници за автентично толкување на член 115 од Законот з...

Повеќе

МИЦКОВСКИ АЛА ДИМЕ СПАСОВ У АКЦИЈА, САМО ШТО НАМЕСТО СКОПЈЕ ДЕЈСТВИЕТО Е ВО БУДИМПЕШТА, А АЛБАНЦИТЕ ОД СЕРАВА СЕГА СЕ КЛАНОТ ЗАЕВИ КАЧЕНИ ВО БЕНТЛИ!

Значи овие ВМРО-вците се едни такви бараби и деликвенти што треба бре да им се забрани да се бават со политика. Тоа се един психопати со кравати улет...

Повеќе

ЛИДЕРОТ НА ОПОЗИЦИЈАТА НИ Е КАКО МИСТЕР БИН КОЈ ГЛУМИ ЏЕМС БОНД: БИЛ ВО ВИЕНА, ПА ВО БУДИМПЕШТА, ПА ГО БРКАЛЕ СО БЕНТЛИ СО ЗАТЕМНЕТИ СТАКЛА, КОЈ ШИЗОФРЕНИК, КОЈА БУДАЛЕТИНКА, ПА НА ОВОЈ ЛИ БЕ ДА МУ ДАДЕМЕ ДРЖАВА ДА ВОДИ?!?!

Порталот Лидер пренесува дека Мицковски бил во Унгарија.ВМРО ДПМНЕ запорталотпотврдува и додава дека „неговото возило извесен период е следено...

Повеќе

(ВИДЕО) ОДЛИЧНА ИДЕЈА НА ГРУПА АРХИТЕКТИ ЗА КОЈА ВЛАДАТА ВРЕДИ ДА РАЗМИСЛИ: Ослободување на центарот на Скопје од проектот Скопје 2014-та без да се рушат зградите?!?!

Зградите од проектот Скопје 2014 се гломазни, нефункционални и го задушуваат јавниот простор, но тим на архитекти од Скопје предлагаат ослободување ...

Повеќе

(ВИДЕО) ПА КАКВА Е БРЕ ОВАА ХУНТА НА ВЛАСТ КОЈА ОД БУЏЕТОТ ЌЕ И ДАДЕ НА СИЉАНОВСКА 4 МИЛИОНА ЕВРА ЗА КАМПАЊА?!?!?!?!

Повеќе

Брате Рамизе, па дали си ти нормалан?!?!

Рамиз Мерко мртов ладен и вика на ковинарката Наташа Стојановска, абе се мислев да купам Ауди А8 од 80 илјади евра али реков ај да не претерувам па зе...

Повеќе

БОМБА ОДЕКНА ДЕНЕСКА: МИЦКОВСКИ ЗАМИНАЛ ЗА БУДИМПЕШТА НА КООРДИНАЦИЈА СО ГРУЕВСКИ КАКО ДА СЕ ПРЕГОВАРА ЗА СЈО!!!

До редакцијата на Centar.mk штотуку пристигна информација дека претседателот на ВМРО ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, денеска е виден во близина на Будимп...

Повеќе

(ВИДЕО) ГО ИМАМЕ НОВИОТ МИЛЕНКО, ГЕРО СТАНА ВМРОВСКО КУРТОНЧЕ, ОТКАКО ГО ОФАРБАА СЕ ИЗРЕМЕТИ: ВМРО не се бори за амнестија туку се бори против прогонот на дивоградба која се вика СЈО, бомбите не смеат да бидат докази, Катица, Ленче и Фатиме да добијат отказ!

Повеќе

СЕ ПОЈАВИ НОВО ВИДЕО НА ИНТЕРНЕТ ЗА БИТКАТА МЕЃУ СЈО И ВМРО ДПМНЕ!!!

💕LOL 😂😜😋👍😹 🐈❤🐈❤🐈💕 pic.twitter.com/P5evu5YZ7S — Sari★Zaki★ (@Azzoug807Sari) March 24, 2019

Повеќе

ВИДЕО НА ДЕНОТ: Куче, двајца мажи и жена заедно играат фудбал на плажа

🐶💙 pic.twitter.com/FmZ5hiAyNj — CCTV IDIOTS (@cctvidiots) March 29, 2019

Повеќе

ДРЖАВАТА Е ВО ПЛАМЕН, КАНАДЕРИТЕ СЕ ОТЕПАА ОД РАБОТА ОВИЕ ДЕНОВИ: Специјализираната воздухопловна единица при ДЗС изминатиов месец направи повеќе од 120 лета и исфрли на 300 тони вода

Повеќе

(ВИДЕО) ЗАЕВ СИ ЈА ОТВОРИ ДУШАТА ПРЕД БИЗНИСМЕНИТЕ ОД ПРИЛЕП И БИТОЛА: Сите храбри потези кои ги направив се на моја политичка штета ама во ваша корист, вие да правите поголеми профити за да делите поголеми плати и да вработувате повеќе луѓе!

Повеќе

(ВИДЕО) ЗАЕВ ПРЕД БИЗНИСМЕНИТЕ ВО БИТОЛА И ПРИЛЕП: Ги намалуваме казните за бизнисите од 5000 на 50 евра, ќе помогнеме да се едуцираат невработените за да можат да ги пополнат огласите за работа во фирмите!

Повеќе

(ВИДЕО) БРАВО ЗА НАТАША СТОЈАНОВСКА, ГО ИЗЏИГЕРИ ЗАБЕГАНИОТ РАМИЗ МЕРКО НА ТВ 24!

Повеќе

ЗАЕВ И КОЧО ГИ ИЗРАДУВАА ПРИЛЕПЧАНИ: Имаме понуда од инвеститори за трајно решение за ЕВРОКОМПОЗИТ, за фабриката да продолжи да работи, на задоволство на вработените

Повеќе