Одберете локација на пристап

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
Не добив гаранции дека ке добиеме преговори, само гаранција дека методологијата се подготвува, која ќе биде нешто ново, вели претседателот Стево Пендаровски вечерва во Топ Тема наТелма, по средбата со францускиот колега Емануел Макрон. Мож
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------

БРАВО ЗА РОМИТЕ: Курто Дудуш, Амди Бајрам и Самка Ибраимовски се смирија за да го поддржат Пендаровски!

Курто Дудуш, градоначалникот на Шуто Оризари од редовите на СДСМ, ги обедини ромските политички лидери за заедничка поддршка на Стево Пендаровски,...

Повеќе

БОМБА НА МУХАМЕД ЗЕКИРИ: ТАЛАТ ЏАФЕРИ ПОВТОРНО ИГРА МАТНИ ИГРИ И ПАК ГИ СПАСУВА ВМРОВЦИТЕ ОД СЈО СО ТОА ШТО НЕ ЗАКАЖУВА СЕДНИЦА ЗА ЗАКОНОТ ЗА СЈО!!!

- Талат Џафери пак игра некои матни игри и пак како да ги спасува Вмровците и ДУИ од СЈО и не сака да закаже седница на собрание за законот за СЈО, ...

Повеќе

МИЛА ЦАРОВСКА ВО ПОСЕТА НА ПРОБИШТИП, ВЛЕЗЕ И ВО РУДНИЧКА ЈАМА ПОД ЗЕМЈА

Денес во работна посета на општина Пробиштип е министерката за труд и социјална политика - Мила Царовска, со којашто разговаравме за актуелните сост...

Повеќе

(ВИДЕО) ПОСЛЕ ПРВИОТ ДУЕЛ ОД ПЛАНИРАНИТЕ ЧЕТИРИ, СТЕВО И ПОВЕДЕ НА СИЉАНОВСКА 1 : 0

Кандидатката за претседател на државата, поддржана од ВМРО-ДПМНЕ Гордана Силјановска Давкова ќе го употребува новото име Република Северна Македониј...

Повеќе

НОВА СМЕНА ВО ВЛАДАТА: Министерот за култура поднел оставка лут поради промените во програмата за поддршка на културата

Mинистерот за култура Асаф Адеми си поднел оставка од функцијата. СпоредФактортој веќе ја депонирал оставката, но до изборите нема да биде избран не...

Повеќе

Заев со непристоен предлог до ВМРОНИТЕ: Ќе направам селфи со Мицкоски ако се откаже од Груевски

Кога се работи за нашата земја, подготвен сум со секој да седнам, да разговарам, да подадам рака. И кон опозицијата. Немам никакви предрасуди. Под...

Повеќе

СВЕТОТ ЌЕ ГИ НАПРАДИ ЗА ХРАБРОСТА И ВИЗИОНЕРСТВОТО: 33 европратеници дадоа поддршка за Заев и Ципрас да ја добијат Нобеловата награда за мир

По првпат на Балканот со покажано лидерство се постигнува ваков иновативен договор, пишуваат 33 европратеници од 16 земји и шест политички групи од ...

Повеќе

НЕКОИ ЛУЃЕ СЕ РОДЕНИ БЕЗ СРАМ И БЕЗ ЛИМИТ ДО КАДЕ МОЖЕ ДА ЛАЖАТ И ДА СЕ ГЛУПИРААТ!!!

Повеќе

(ВИДЕО) ШОУ НА ЗАЕВ: НЕКОИ МЕ ВИКАА ЗАЈЧЕ ЦРПНАТО, ПА НА КРАЈ ЈА ПЕЕЈА ЛЕЛЕ МИЛО ЗАЈЧЕ!

"Јас сум Зоран Заев од село Муртино, некои ме викаат Зајче" - Зоран Заев, премиер pic.twitter.com/DzqRn3dmu7 — Мартиан (@MartianFromMKD) Apri...

Повеќе

(ФОТО) ШТО И ТРЕБАШЕ НА СИЉАНОВСКА ДА СЕ ФАЌА ЗА ОРОТО, АРНО И БЕШЕ НА УКИМ: Тотално фијаско на митингот на Силјановска во Кавадарци

Што се случи вечерва на митингот на Гордана Силјановска во Кавадарци? Некогаш силното ВМРО-ДПМНЕ во Кавадарци, кое полнеше плоштади како од ша...

Повеќе

(ВИДЕО) СТЕВО ЈА МАСАКРИРАШЕ ИЗГУБЕНАТА СИЉАНОВСКА: Професорке вие сте ја утнале кампањата, вие да се кандидирате за декан на правен па да биете правни битки, ова е свет на суровата политика!

Повеќе

(ВИДЕО) ЕВЕ ЗОШТО СТЕВО ЌЕ БИДЕ ОДЛИЧЕН ПРЕТСЕДАТЕЛ: Еве што научил од Борис Трајковски и Бранко Црвенковски

Повеќе

ЃУБРЕ РЕЖИМСКО МАФИЈАШКО: АНТОЊО МИЛОШОСКИ Е НАЈРАСИПАНИОТ ПОЛИТИЧАР ВО МАКЕДОНСКАТА ИСТОРИЈА, НЕМА ПО ГОЛЕМ ГАД ОД НЕГО ВО МК ПОЛИТИКАТА, ВЕЧЕРВА БЕЗ ОКО ДА МУ ТРЕПНЕ СО ТОА ЛГБТ ГЛАСЧЕТО ЛАЖЕШЕ КАКО МИНХАУЗЕН ЗА СТЕВО ПЕНДАРОВСКИ!!!

- Го познавам многу добро Стево Пендаровски и тој во 2001-ва се залагаше Арачиново да се срамни со земја! Антоњо Куртон Милошоски лаже без око да м...

Повеќе

(ВИДЕО) МУХИ ШОУ НА ТВ 24: СДСМ е партија која е поголем заштитник на Албанците од ДУИ, БЕСА и Алијанса заедно!

Повеќе

БРАВО МАНЧЕВСКИ: Потпишан договор за укинување на роамингот во Западен Балкан!

Роаминг цените одат во историјата. Земјите од Западен Балкан потпишаа договор за целосно укинување на роамингот. На вториот дигитален самит во...

Повеќе