Одберете локација на пристап

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
Ја имаме честа да ги споделиме дел од најдобрите работни понуди за летна студентска работа во Америка.ТАРГЕТИРАНИ се студентите од МАКЕДОНИЈА .Работа, сместување и одлични работни услови , се само дел од бенефитите на работните понуди што ги има Ко
Почитувани СтудентиВо соработка со Државниот завод за вработување на Република Германија , Коузон Студентски сервис Ви нуди ексклузивна можност да бидете дел од интернационална работна пракса во Германски компании во летните месеци од 2020 година.(
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------------
СДСМ за две и пол години исплати 340 милиони евра за субвенции и за финансиска поддршка во земјоделството, ги плати тие 150 милиони евра што ВМРО-ДПМНЕ ги остави како долг за неисплатени, заостанати субвенции, истакна претседателот на комисијата за
„Ќе“ реформи Почитувана министерке за правда, г-ѓа Рената Дескоска, со внимание ги следиме вашите лицемерни ветувања за ветингот, правосудството, обвинителството, извршителите, правдата... И ништо чудно од ваша страна, избори се

(ВИДЕО) ВО АМЕРИКА ГРАДИНКИТЕ СЕ ПРИВАТНИ, ОДГЛЕДУВАЊЕТО ДЕЦА Е ИЗГОР СКАПО

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ГИГАНТОТ ФЕЈСБУК ВОВЕДУВА НОВА СВЕТСКА КРИПТО ВАЛУТА, ЛИБРА, АМЕРИКАНСКИТЕ ВЛАСТИ СЕ КРЕНАА НА НОЗЕ, ТОА Е ЗАКАНА ЗА ДОЛАРОТ

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) И ИЛЧЕ ГЕБЕЛС ВЕЌЕ НЕ ПРОАЃА: На Телма лупаше такви глупости што во еден момент Дане Талески се фати за глава а Лупевска фати да се смее

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) СИРОТИ КУРТОНИ, ДО ВЧЕРА ГО ПЛАШЕА НАРОДОТ СО ТИРАНСКИ ПЛАТФОРМИ, ДЕНЕСКА ЗБОРАТ АЛБАНСКИ ВО ЕМИСИЈА!!!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

ШОКАНТНО ТВРДЕЊЕ НА ЗОРАН БУРЕВЕСНИК: ПРЕД ДВА ДЕНА ОД ЗЕМЈАВА ИЗБЕГА ОРЦЕ КАМЧЕВ СО ЦЕЛАТА ПОШИРОКА ФАМИЛИЈА!!!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

ГНОЕВИ ЏАНДАРСКИ ЌЕ ВИ ГИ НАМАЛИМЕ ПЛАТИТЕ: НА САМО НЕКОЛКУ МЕСЕЦИ ПРЕД ИЗБОРИ, СТРАТЕГОТ И ИДЕОЛОГОТ НА ВМРО ДПМНЕ МИЛЕНКО ГИ НАВРЕДУВА 10-ТЕ ИЛЈАДИ ПОЛИЦАЈЦИ ВО ЗЕМЈАВА СО ПОГРДНИ ЗБОРОВИ И ЗАКАНИ!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

Историчарот Петар Тодоров: Бугарските барања се неприфатливи и навредливи за Македонците

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

БРАВО СДСМ И ДУИ: Прекрасна вест за вработените на јавниот сектор, К-15 ќе се дели и за нив

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

ГОЛЕМА ПОБЕДА НА САД: Лидерот на Исламска држава Ал Багдади си го активираше експлозивниот појас во тунел во Сирија

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) Премиерот Заев на меѓународна конференција ,,Сликата на другиот во балканската култура,,: Научните работници во 7 институти во државата ќе добијат плата со ново покачување од 25%

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

Заев за весникот Вечер: Не сум добил ветување од Меркел за уште еден мандат!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------...

Повеќе

ЗЕМЈАВА СЕ ОБНОВУВА И ГРАДИ КАКО ПОСЛЕ ВТОРАТА СВЕТСКА ВОЈНА: Распишан тендерот за реконструкција на патот Куманово – Страцин на Коридорот 8

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------...

Повеќе

Францускиот весник Ле Поен: Кукавичлукот на Франција на Балканот

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

(Фото) Огромна поддршка за СДСМ во Прилеп: Салата во Домот за културата не може да ги собере присутните, се следи трибината и од надор

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

Заев на трибина во Прилеп: Мицкоски прво нека се откаже од Груевски, па потоа нека бара доверба од граѓаните, може за 4.5 години

Претседателот Заев пред граѓаните на Прилеп порача дека само Христијан Мицкоски се израдувал на одлукта ЕУ да не започне преговори со Северна Македо...

Повеќе