Одберете локација на пристап

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
Не добив гаранции дека ке добиеме преговори, само гаранција дека методологијата се подготвува, која ќе биде нешто ново, вели претседателот Стево Пендаровски вечерва во Топ Тема наТелма, по средбата со францускиот колега Емануел Макрон. Мож
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------

БОМБА НА АНАГЕЛКА ПЕЕВА: Малкумина паметат дека Сиљановска водеше партија во 90-тите која се викаше МЛАДИ СОЦИЈАЛИСТИ - ТРЕТА ЈУГОСЛАВИЈА

- Јас добро ја знам Гордана Сиљановска кога беше наш министер од Либерална Партија во владата во 90-тите но и пред тоа. Малкумина паметат дека таа б...

Повеќе

БОМБА НА ТЕВДОВСКИ: СБ набргу ќе одобри 420 милиони долари за инфраструктурни проекти и вложување во човечки капитал

Бордот на директори на Светска банка набргу ќе ја усвои Рамката за партнерство 2019-2023 со која на Република Северна Македонија ѝ се ставаат ...

Повеќе

АНГЕЛКА ПЕЕВА: Чудна ми е Сиљановска, од една страна вели дека државата е пред пропаст, а ваму прави смешни гафови, денса на РОКЕНРОЛ и вежба јога?!

- Чудна ми е Сиљановска, збори дека државата е пред пропаст, нацијата ќе ја снемало, а игра РОКЕНРОЛ на тв, вежба јога, збориме за некакви смешни га...

Повеќе

СТЕВО: Победата е сигурна, одиме напред!

Stevo Pendarovski‏@SPendarovski4m4 minutes ago Победата е сигурна, одиме напред! Гласаме за европска држава, сигурна иднина, за брз напред...

Повеќе

(ВИДЕО) БОМБА НА АНГЕЛКА ПЕЕВА ОД ПР АГЕНЦИЈАТА ИМИЏ ПР: Кампањата е премногу цивилизирана и досадна, им предлагам на кандидатите малце да се запукаат за да се разбуди народот и да има цензус!

Повеќе

(ВИДЕО) ЅИНГО КАЈ ЌЕ СТАПНЕ ТАМО ТРАВА НЕ НИКНУВА: ПО 10 ГОДИНИ И ИНВЕСТИРАНИ НАД 100 МИЛИОНИ ЕВРА ОД КОИ ПОЛА СЕ УКРАДЕНИ, ВЛАДАТА КОНЕЧНО ЌЕ ГО СТАВА ХИДРО СИСТЕМОТ ЗЛЕТОВИЦА ВО ФУНКЦИЈА!!!

Повеќе

ЕПСКИ АВТОГОЛ НА ВМРОНИТЕ!

Повеќе

Јавноста бара да му се одземе лиценцата на психолог поради навреди на децата со посебни потреби

Навредлив коментар на член на Комората на психолози објавен на Фејсбук предизвика лавина реакции на социјалната мрежа. Комората јавно го о...

Повеќе

ОВОЈ СТВАРНО КАКО ТИТО САКА ДА ВЛЕЧЕ ПАРИ И ОД ЗАПАДОТ И ОД ИСТОКОТ - Заев на средба со кинескиот премиер Кечијанг: Постои интерес за унапредување на економската и трговска соработка со Кина

Претседателот на Владата на Република Северна Македонија, Зоран Заев со владината делегација што ја предводеше, оствари средба со Претседатело...

Повеќе

НЕВЕРОЈАТНО: Дали сте знаеле дека во македонските автомат клубови има дежурен психолог кој стои на располагање на секој играч кој евентуално ќе почуствува зависност од игрите на среќа?!

Мактел на сопствена инцијатива реши да ја анализира фактичката состојба со игрите на среќа. Жестоките противници на сегашниот модел на организирање ...

Повеќе

ПО СНЕШКА ГЕОРГИЕВСКА КОЈА БЕШЕ ДОЧЕКАНА НА НОЖ ПРЕД 20 ГОДИНИ- Сопругата на Пендаровски, Елизабета: Хуманитарните акции секогаш ќе ја имаат мојата безрезервна поддршка

Под мотото волонтираме и донираме за солидарно општество денеска во Музејот на Град Скопје, сопругата на заедничкиот кандидат за претседател С...

Повеќе

УШТЕ ЕДНО ЌОСЕ ИДЕ У ЌОРКА: ВО ШВЕДСКА УАПСЕН ИЗБЕГАНИОТ ДЕЈАН ДАВИДОВСКИ, ОБВИНЕТ ЗА НАПАДОТ НА СОБРАНИЕТО НА 27 АПРИЛ

39-годишниот Дејан Давидовски, по кого пред една година има распишано меѓународна потерница и по кого трагаше Интерпол, е уапсен во Шведска, на ае...

Повеќе

KOUZON HIGH SCHOOL USA 2019/2020 УЧЕТЕ СРЕДНО УЧИЛИШТЕ ВО АМЕРИКА – ВАШ ПРВ ЧЕКОР КОН ПОДОБРО ШКОЛУВАЊЕ

Доколку имате амбиции за подобро средношколско образование и подготовка за успешен старт на реномиран УНИВЕРЗИТЕТ , оваа опција за престој и школува...

Повеќе

(ВИДЕО) КОСТАДИНОВ: Сиљановска била министер во првата влада, а нејзиниот сопруг терал бизнис со фри шоп, таа е неискрена и нечесна кон граѓаните

Повеќе

РЕД БУЛ ЗА ГОГА: Сиљановска заспа на митинг!

Повеќе