Одберете локација на пристап

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
Ја имаме честа да ги споделиме дел од најдобрите работни понуди за летна студентска работа во Америка.ТАРГЕТИРАНИ се студентите од МАКЕДОНИЈА .Работа, сместување и одлични работни услови , се само дел од бенефитите на работните понуди што ги има Ко
Почитувани СтудентиВо соработка со Државниот завод за вработување на Република Германија , Коузон Студентски сервис Ви нуди ексклузивна можност да бидете дел од интернационална работна пракса во Германски компании во летните месеци од 2020 година.(
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------------
СДСМ за две и пол години исплати 340 милиони евра за субвенции и за финансиска поддршка во земјоделството, ги плати тие 150 милиони евра што ВМРО-ДПМНЕ ги остави како долг за неисплатени, заостанати субвенции, истакна претседателот на комисијата за
„Ќе“ реформи Почитувана министерке за правда, г-ѓа Рената Дескоска, со внимание ги следиме вашите лицемерни ветувања за ветингот, правосудството, обвинителството, извршителите, правдата... И ништо чудно од ваша страна, избори се

ФАТЕНИ НА ДЕЛО - ВМРОВЦИТЕ ПАК ПО СТАРО: Цветан Трипуновски (претседател на комисија за земјоделство) од ВМРО ДПМНЕ фатен како дели пари за протестите на "незадоволните земјоделци" пред Влада

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------...

Повеќе

ВЕНКО ФИЛИПЧЕ Е НЕУМОРЕН: Кога не раководи со македонското здравство, оперира врз пациенти и спасува човечки животи!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------...

Повеќе

Се чудам како ВМРО ДПМНЕ сеуште постои како партија после се што направија врз македонскиот народ и држава

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

Заев до Макрон: Промената на методологијата може да оди заедно со проширувањето на ЕУ, ние сме Европа

* реклами ------------------------------------------------------------------------------------- ---------------------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) Американците измислија телефон за домашни миленици

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------...

Повеќе

ГО ЗНАЕТЕ ЛИ ВИЦОТ ЗА МАКЕДОНЦИТЕ И КОТЕЛОТ ВО ПЕКОЛОТ: ВНИМАНИЕ ДО ОНИЕ КОИ САКААТ ДА ЗАМИНАТ ВО МАЛТА!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------...

Повеќе

СУГС „Браќа Миладиновци“ во Кисела Вода доби модерен пластеник за производство на градинарски и цвеќарски култури, донација од Чешката Република

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------...

Повеќе

Општина Кисела Вода додели нови 60 ваучери за новороденчиња

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------...

Повеќе

Градоначалникот Филип Темелковски од понеделник продолжува со посети на сите месни и урбани заедници во Кисела Вода

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------...

Повеќе

Целосно е реновирана спортската сала Независна Македонија во Кисела Вода

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------...

Повеќе

Трамп: Ал-Багдади е мртов, умре како кукавица и како куче!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

Милевски бара Грција да го почитува Преспанскиот договор: Наместо Северна Македонија, на сите табли уште пишува Скопиа

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

Општина Куманово презеде итни мерки за намалување на загадувањето

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

И човекот со тетоважа од Груевски протестираше за земјоделците: Никола е мој крал, верен сум му до гроб!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

Заев: Ако треба и бос ќе одам, ама просечна плата од 30.000 денари ќе има

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе