Одберете локација на пристап

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Одговори на новинарски прашања, Зор
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * реклами ---------------------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------------------------
Продолжуваме и оваа година со доделување на субвенции за набавка на печки на пелети за индивидуалните домаќинства. Општината при набавката на печката надоместува 70% од трошоците за набавка на печката, односно3️⃣0️⃣.0️⃣0️⃣0️⃣денари. За овие две го
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Највицкаст вечерва беше лидерот на Ал
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Основното јавно обвинителство з
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------------------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Толку од ветувањата на ВМРО дека ќе г
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------------------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------------------------

(ТРЕТА МЕГА ГАЛЕРИЈА) ЦЕНТАРОТ НА СКОПЈЕ ИЗГЛЕДА ОЧАЈНО!!!

Центарот на Скопје изгледа како предградие во Кратово. До таму е отидена работава!!!

Повеќе

ТЕЛМА ПАК СЕ ГЛУПИРА, КАКО ШТО НА ЛОКАЛНИТЕ ПРЕДВИДУВАА ПОБЕДА ВО АЕРОДРОМ, ГАЗИ БАБА, ЃОРЧЕ И КИСЕЛА ВОДА, СЕГА ТВРДАТ ДЕКА ПЕНДАРОВСКИ И СИЉАНОВСКА БИЛЕ ИЗРАМНЕТИ НА АНКЕТИТЕ?!

Во рамките на статистичка грешка е разликата меѓу кандидатите за претседател Стево Пендаровски и Гордана Силјановска, објавиТВ Телма. Половина од ни...

Повеќе

ФУНКЦИОНЕРИТЕ ОДЛЕПИЈА, ПРЕМИЕРЕ РЕАГИРАЈ - Караџовски набавува БМВ од 40.000 евра: Нема да се возам јас, туку мојот наследник

Претседателот на Судскиот совет Зоран Караџовски пред заминување од функцијата, набавил ново БМВ вредно над 40.000 евра, објавиТВ 24. Според договор...

Повеќе

ПА ДАЛИ Е ОВА МОЖНО - ВАНКОВСКА КОЈА 10 ГОДИНИ БЕШЕ НЕУТРАЛКА ВО ВРЕМЕ НА ГРУЕВИЗМОТ: Неутралците и бојкотирачите се во сојуз со власта!!!

Повеќе

(ВИДЕО) АМЕРИКАНЕЦ ВЛЕЗЕ СО БИК ОД 2 ТОНА ВО ПРОДАВНИЦА ЗА ХРАНА ЗА ЖИВОТНИ

Повеќе

(ВИДЕО) НАЈЧЕСТИ ГРЕШКИ КОИ СЕ ПРАВАТ ПРИ ГОТВЕЊЕ НА ГОВЕДСКО МЕСО

Повеќе

(ВИДЕО) СВЕТОТ ВО ШОК: НОВИОТ ХОЛОКАУСТ СЕ СЛУЧУВА ВО МОМЕНТОВ ВО КИНА, НАД 1 МИЛИОН МУСЛИМАНИ СЕ ЗАТВОРЕНИ ВО КОНЦЕНТРАЦИОНИ ЛОГОРИ ВО КИНА!!!

Повеќе

(ВИДЕО) ЖЕСТОКА ДЕБАТА СО СОВЕТНИК НА КИНЕСКАТА ВЛАДА: ИМА ЛИ ВО МОМЕНТОВ КОНЦЕНТРАЦИОНИ ЛОГОРИ ВО КИНА КАДЕ ГНИЈАТ МИЛИОНИ ЛУЃЕ ПОРАДИ ПОЛИТИЧКА ИЛИ ВЕРСКА НЕПОДОБНОСТ?!?!

Повеќе

МАШИНАТА ЗА ЛАЖНИ ВЕСТИ НА ВМРО ДПМНЕ ПРЕГРЕА: Компанија со име „Канабис ОНЕ Доо Струмица“ нема добиено лиценца од Министерството за здравство, така што информацијата објавена од опозицијата е целосна невистина!

Почитувани, Во прилог Ви испраќаме реакција на Министерството за здравство од денешната прес-конференција на политичката партија ВМРО-ДПМНЕ: Н...

Повеќе

ЗАЕВ СО ЧЕСТИТКА НА ТВИТЕР: Пријатели од Грција, Среќен Ден на независноста!

Повеќе

ГДУ: НАНЧЕ ЌЕ СЕ ТРКА ЗА ГРАДОНАЧАЛНИК НА ОХРИД ПОД РЕДЕН БРОЈ 4!

Повеќе

СДСМ ДЕМАНТИРА: Врти-сучи ВМРО-ДПМНЕ повторно лаже, претседателот Заев нема никаква поврзаност со фирмата за која опозицијата денеска лажеше

Повеќе

НАРАЧАЈ СВИНСКИ РЕБРА ВО ЦЕНТАР БАР СКОПЈЕ, ИМА ПРСТИ ДА ИЗЛИЖЕШ!

Повеќе

(ВИДЕО) ДЕНЕСКА ГРЦИТЕ СЛАВАТ ДЕН НА НЕЗАВИСНОСТ: НА ВОЕНА ПАРАДА ВО АТИНА ЈА ПОКАЖАА СЕТА СВОЈА ВОЕНА МОЌ СО НАЈНОВИТЕ ГЕРМАНСКИ ТЕНКОВИ ЛЕОПАРД

Повеќе

ВИДЕО: Обид за атентат врз грчкиот претседател во сред Атина поради договорот од Преспа

Непознат човек се обидел да го пробие полицискиот кордон и да го нападне грчкиот претседател Прокопис Павлопулос при одбележувањето на свеченоста &b...

Повеќе