Одберете локација на пристап

Почитувани, Стремејќи се кон унапредување и стандардизација на Институтот за трансфузиона медицина на Република Северна Македонија, во согласност со европските препораки за квалитет во крвната банка, обезбедени се 40 автоматски агитатори. Фун
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ова е убедливо најгрозната фотка
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------

МИЦКОВСКИ ПРАВИ ЧИСТКА НА НЕПОСЛУШНИТЕ - Даниела Рангелова: Ќе ме нема на пратеничката листа!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

ПУКНА БРУКА, ВМРО ФАТЕНИ НА ДЕЛО: Ќерка на пратеничка и донатор на ВМРО-ДПМНЕ бара права за земјоделците на протест

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

СДСМ: Ништо не е сменето во ВМРО, Мицкоски нуди припојување со други држави

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

Ал Багдади погребан во море, исто како Бин Ладен

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

Богдановиќ: Ќе бидете шокирани што најдовме во книгите во општина Центар, споменикот на Мајка Тереза не треба да се гради на плоштад

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

Османи и Димитров ќе одговараат на прашања на пратениците поврзани со преговорите за ЕУ

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

Заев во Рим на средба со Конте па во Брисел на проштална вечера со Могерини

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

АКО НЕМАТЕ СВОЈ СТАН ИЛИ КУЌА: Државата плаќа 70% од учеството за нов стан - Целосен прирачник како да аплицирате за нов стан/куќа и да добиете субвенции

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

„Бомби“ во „Монструм“: Османи бил кај семејството на загрозениот сведок?

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

ДЗС: Мицкоски лаже дека се фабрикуваат извештаи, ќе добие тужба

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

ДРЖАВАТА ПО 20 ГОДИНИ МУ ГИ ВРАТИ НАЈГОЛЕМИТЕ СПОРТСКИ ОБЈЕКТИ НА КУМАНОВО, НО ВО ОЧАЈНА СОСТОЈБА

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

ШАХПАСКА: 421 лице добива неповратни средства за самовработување, намалувањето на невработеноста е прав пат

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

Сугарески: Досега изградивме, рехабилитиравме и реконструиравме 770 километри патна мрежа

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------...

Повеќе

Локалните советници од зелената партија ДОМ, до секторите за урбанизам во општините и градот Скопје, ќе го достават Правилникот за планирање, проектирање, подигање и одржување на зеленилото, кој стапи на сила на 08.10.2019 година. ДОМ бара доследна примена на овој Правилник како подзаконски акт на Законот за урбано зеленило, при изработка на идната планска документација и издавањето на дозволите за градба

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) Шекеринска од Берово: Не градиме споменици, затоа градиме 43 градинки а социјалната помош ја зголемивме за три пати, отворивме 50 илјади нови работни места а платите ги зголемивме, миниминалната плата ја покачивме за над 60%

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе