Одберете локација на пристап

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* реклами ------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------- * реклами ----------------------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -------------------------
* реклами ------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------- * реклами --------------------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------

ПО АПЕЛОТ ДО НЕГО ОД ГДУ: Пендаровски застана зад иницијатива за помалку изборни единици и отворени листи

Претседателот Стево Пендаровски дава поддршка на иницијативaтaна неколку политички партии, доставена во изминатиот период до неговиот кабинет, а кој...

Повеќе

Филипче: За прв пат воведовме каталог на ретките болести со протоколи за нивно третирање

„Промените создаваат систем за да запре одлевањето на парите на граѓаните кон странските здравствени системи. За прв пат воведовме катал...

Повеќе

ДЕМОКРАТСКИ СОЈУЗ: МАКЕДОНИЈА ЕДНА ИЗБОРНА ЕДИНИЦА

Демократскиот сојуз смета дека за демократизација на државата, зголемување на одговорноста на власта и демонтажа на триесет годишниот "еднопарти...

Повеќе

(ВИДЕО) ОВАА ВЛАДА ОДИ НА РАСТ НА БДП ОД 10%: Обезбедени 38 милиони евра за реализација на 202 проекти во сите општини во земјата

Повеќе

СДСМ: Каракамишева ли ги пишува прес-конференциите на Мицкоски?

ВМРО-ДПМНЕ и Христијан Мицкоски останаа единствените кои не го признаваат успехот и најпозитивниот Извештај на Европската комисија и гласно на...

Повеќе

ГРАД СКОПЈЕ: ВО РЕКОРДНО ВРЕМЕ ЗАВРШИ РЕКОНСТРУКЦИЈАТА НА УЛИЦАТА ДИМИТРИJА ЧУПОВСКИ!

Повеќе

БРАВО СЈО, ПРВО МУ ГИ ЗЕДОВТЕ ПАРИТЕ, СЕГА Е ВРЕМЕ ДА ОДИ ВО ЌОРКА, АЈДЕ ПРОДОЛЖЕТЕ ТАКА И СО ДРУГИТЕ: Сеад Кочан за најмногу 10 дена зад решетки!

Бизнисменот Сеад Кочан, за најмногу десетина дена треба да го прими упатниот акт за издржување на затворската казна од четири години и осум ме...

Повеќе

ЕДНАШ МАЈКА РАЃА ВАКВИ КОПИЛИЊА: Помилуваните за 27 април од државата бараат два милиона евра за адвокатски трошоци!

Приближно два милиона евра од државата побарале помилуваните за 27 април, информира„А1 он“.Станува збор за адвокатските трошоци за...

Повеќе

ПОЉАЦИВЕ ТРИ ДЕНА ДУША ИМ ИЗВАДИЈА НА АЛФИТЕ И ЕБР: Преку 200 полски навивачи не си отидоа дома, МВР утрово ги однесе на судење

Повеќе од 200 полски навивачи кои МВР успеа вчера да ги уапси пред квалификацискиот фудбалски натпревар на Градскиот стадион во Скопје и ги привед...

Повеќе

ОД ДЕНЕСКА ОТВОРЕНИ ИГРАЛИШТАТА ЗА ОДБОЈКА И РАКОМЕТ НА ПЕСОК ПОКРАЈ ВАРДАР

Повеќе

Премиерот Заев и министерот Филипче: Клинички ќе почне да се гради на есен, јавно приватното партнерство ќе им донесе квалитетна услуга на граѓаните без дополнителен трошок

Повеќе

Загина првата жртва на новиот автопат Штип - Миладиновци, возел во спротивна насока

Загина првата жртва на новоотворениот автопат Миладиновци - Свети Николе - Штип, кој беше пуштен во употреба оваа недела. Очевидци велат дека заги...

Повеќе

Делегација на Достоинство денес оствари работна средба со Претседателот Стево Пендаровски

Повеќе

(ВИДЕО) СКОПСКО SMOOTH: НОВА ДЕФИНИЦИЈА ПО СТАРИОТ ШАБЛОН

Нова дефиниција без стариот шаблон! СКОПСКО Smooth #ПоТвое pic.twitter.com/ZKxctj9rXF — СКОПСКО (@SKOPSKO1924) June 7, 2019

Повеќе

РАЗОРНА БОМБА НА БУЈАР ОСМАНИ: Ако не добиеме датум, постои опасност Македонија да се распадне!

- ЕУ и НАТО проектот се лепило кое ја држи земјава залепена како целина. Ако овие процеси се компромитираат, постои опасност земјава да се распадне ...

Повеќе