Одберете локација на пристап

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
Ја имаме честа да ги споделиме дел од најдобрите работни понуди за летна студентска работа во Америка.ТАРГЕТИРАНИ се студентите од МАКЕДОНИЈА .Работа, сместување и одлични работни услови , се само дел од бенефитите на работните понуди што ги има Ко
Почитувани СтудентиВо соработка со Државниот завод за вработување на Република Германија , Коузон Студентски сервис Ви нуди ексклузивна можност да бидете дел од интернационална работна пракса во Германски компании во летните месеци од 2020 година.(
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------------
СДСМ за две и пол години исплати 340 милиони евра за субвенции и за финансиска поддршка во земјоделството, ги плати тие 150 милиони евра што ВМРО-ДПМНЕ ги остави како долг за неисплатени, заостанати субвенции, истакна претседателот на комисијата за
„Ќе“ реформи Почитувана министерке за правда, г-ѓа Рената Дескоска, со внимание ги следиме вашите лицемерни ветувања за ветингот, правосудството, обвинителството, извршителите, правдата... И ништо чудно од ваша страна, избори се

(ВИДЕО) ПРЕМИЕРОТ ЗАЕВ: Покажавме политичка волја за решавање спорови, ќе докажеме дека умееме да бидеме модел и за успешно и функционално општество еднакво за сите

Повеќе

Почина еден од најголемите македонски бизнисмени од старата школа, генералниот директор и мнозински сопственик на Реплек, Душан Туџаров

Генералниот директор ипретстедател на Управен одбор на Реплек, Душан Туџаров почина вчера во Струмица. Погребот ќе биде извршен в четврток...

Повеќе

Уплатете сами готовина на банкомат - нова услуга на Комерцијална банка АД Скопје!

Уплатете сами готовина на банкомат - нова услуга на Комерцијална банка АД Скопје! Отсега, сите физички лица корисници на дебитна и кредитна картичк...

Повеќе

Пендаровски потпиша 21 закон на кои Иванов не стави потпис

Претседателот на Република Северна Македонија Стево Пендаровски потпиша укази за прогласување на 21 закон, кои не беа потпишани од претходниот претс...

Повеќе

СОЛЗИ ТЕЧАТ ВМРОВСКИ КАКО РЕКА: Грчки воени авиони го прелетаа македонското небо

Од 110-от баталјон на грчката војска во градот Лариса, еден или два грчки воени авиони Ф-16 се упатија кон Северна Македонија и го завршија пробниот...

Повеќе

ВНИМАВАЈТЕ: АКО ГИ ЗГОЛЕМИМЕ КАЗНИТЕ ЗА ПЕДОФИЛИТЕ, ЌЕ КРЕИРАМЕ СЕРИСКИ УБИЈЦИ, АМЕРИКАНСКОТО ИСКУСТВО ГО ПОКАЖУВА ТОА!

Го разбирам бесот на јавноста кон педофолите. Нивните злодела кон децата се страшни и кошмарни. Но има една работа околу целата приказна што мора да ...

Повеќе

ГРАД СКОПЈЕ: ДЕМАНТ НА ПРЕС-КОНФЕРЕНЦИЈА НА ВМРО-ДПМНЕ

Градот Скопје целосно ги отфрла невистините изнесени на денешната прес-конференција на ВМРО-ДПМНЕ во однос на соработката со компанијата ФЛАЈ КЕМ ДО...

Повеќе

НАЈДОБРИОТ ИГРАЧ ВО SPORT LIFE ГО ОЧЕКУВА АВТОМОБИЛ: Финале на Типстер купот на Sport Life од 10 до 30 Јуни!

Членовите на СЛ клубот со своите типувања регистрирани на СЛ клуб картичката ќе се натпреваруваат сè до 30 мај, по што ќе се комплетира листа...

Повеќе

СТАРТУВАШЕ РЕКОНСТРУКЦИЈАТА НА РЕГИОНАЛНИОТ ПАТ ПРОБИШТИП - ШТИП, ИНВЕСТИЦИЈА ВРЕДНА 4 МИЛИОНИ ЕВРА!

Повеќе

ГРЕШИМЕ ДУША СО НАПАДИТЕ КОН ДУИ, ДУИ ОВИЕ 5 ГОДИНИ Е ЛОКОМОТИВА НА НУКЛЕАРЕН ПОГОН КОЈА ВЛЕЧЕ СО ПОЛНА ПАРЕА КОН ЕУ И НАТО!

ДУИ овие 5 години е вистинска локомотива на нуклеарен погон која влече кон ЕУ и НАТО! Треба да се многу интелектуално мрзлив за да не го видите тоа. ...

Повеќе

Премиере, се надевам дека си свесен дека многу копилиња ја злоупотребуваат твојата добрина, знаеш дека твојата добрина е твојата најголема слабост како политичар??

Голема телевизија ја рекетира владата со црна пропаганда затоа што е љута за судскиот процес против неа од еден близок советник на Заев каде првостепе...

Повеќе

МИЛА ЦАРОВСКА: До крајот на оваа година да обезбедиме топол дом за секое дете од “Мајчин дом” Битола

Mila Carovska‏Verified account@mila_carovska53m53 minutes ago До крајот на оваа година да обезбедиме топол дом за секое дете од “Мајчин...

Повеќе

НА СТИНГ НА ГРАДСКИ СО ПОЧЕТНА ЦЕНА ОД 1.500 ДЕНАРИ ПАРТЕР И 2.000 ДЕНАРИ SILVER SEATS ТРИБИНИ!

Драги пријатели,Како што веќе знаете, ова лето се случува најголемиот музички настан во историја на Република Македонија, концертот на STING во рамк...

Повеќе

ГОЛЕМ ПОТФАТ ВО ГАЗИ БАБА: Во заедничка акција на општината со невладини организации исчистен домот на културата 11-ТИ ОКТОМВРИ

Повеќе

И ШТИП ИМА СОНЧЕВ ГРАД КОЈ КОНЕЧНО ПОЧНА ДА СЕ ГРАДИ

Повеќе