Одберете локација на пристап

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Медиумите во Франција му посвет
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Францускиот претседател, Емануе
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------------------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- За Северна Македонија и Албанија ништ
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Францускиот претседател, Емануел Макр
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Обраќање до јавноста на претседател
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Македонскиот премиер Зоран Заев серио
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- - Нема што да и се лутиме на Франција
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------------------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------- Вонајновата еко-акција, што сесп
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -------------------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -------------------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Трамп цело време му се обраќал на ита
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Најголемата мака на ВМРО ДПМНЕ е се

Грев ми е за женава. Ја возат ко крпа на џогер да им ги чисти срањата од нивното 11 годишно владеење.

Повеќе

ДА СЕ ПОТСЕТИМЕ КAКО РАБОТЕШЕ АНТИ-КОРУПЦИСКА ВО ВРЕМЕ НА ВМРО ДПМНЕ!

Повеќе

МАКТЕЛ ДОЗНАВА - СИЉАНИЦА ДОЖИВЕАЛА МАСАКАР НА МТВ: Денешниот претседателски дуел на МТВ најбрутален досега, Сиљаница не знаела каде да бега, Пендаровски распалил со се што располага!

Од вработени во МТВ дознаваме дека денешниот тв дуел меѓу Пендаровски и Сиљановска бил најбрутален досега. Стево распалил со се што располага, Сиља...

Повеќе

НЕ Е ТОЛКУ ДО СДСМ И ДО МЕТЛАТА, ДО ДРУГО Е: Во земјава се случува еден чуден феномен!

Јас се уште тврдам дека проблемот со СДСМ и слабиот резултат на изборите се должи на тоа што во земјава сеуште има последици од 12-годишнатс грујова б...

Повеќе

Денес, во Пробиштип и Злетово се одржа традиционалниот Велигденски хепенинг

Денес, во Пробиштип и Злетово се одржа традиционалниот Велигденски хепенинг. Во чест на големиот христијански празник Велигден, повторно имавме мож...

Повеќе

ПОРАНЕШНИОТ ПОТПРЕТСЕДАТЕЛ НА САД, ЏО БАЈДЕН СЕ ВКЛУЧИ ВО ТРКАТА ЗА ПРЕТСЕДАТЕЛ НА САД ЗА ИЗБОРИТЕ ДОГОДИНА!

Тој важи за страшно добар оратор на нивото на еден Барак Обама, неговите говори се рамни на вистинско политичко шоу. Тој важи за народен човек кој ...

Повеќе

(ВИДЕО) БОМБА НА ГОРАН МИЛЕВСКИ: Се плашам дека некој се обидува да ги натера Албанците да не излезат во втор круг, па одеднаш чудни случувања на ИВЗ, пресуда за Саздо, пукаат бомби во сред кампања...

Повеќе

Нели не си вмровец бе клисар еден злоставуван? Нели така ги лажеше "соборците"?

Вмровчето сеа повикува да се казнат сдсм што би значело отворена поддршка за вмро. Нели не си вмровец бе клисар еден злоставуван? Нели така ги лаж...

Повеќе

(ВИДЕО) ПОРАДИ 30 ГОДИНИ РОДЕНДЕН, РЕСТОРАН ВО НЕГОТИНО ДЕЛЕШЕ БЕСПЛАТНИ ПИЦИ НИЗ ГРАДОТ!

Неготино и се е можно.. Прославување 30 годишнина на ресторант во Неготино на најуникатен начин.. Делење пици,пити од автобус и лајф свирка на втор ...

Повеќе

ПОТСЕТУВАЊЕ НА СРАМНОТО МИНАТО: Соработката меѓу Силјановска и Лупевска во борбата против вистината има долга историја. Токму Снежана на 25.11.2010 година прими во емисија извадени од кревет, по пижами, релативизаторски професорки со цел да го оправдаат насилниот упад во А1. Меѓу нив и сегашната кандидатка

Повеќе

Хојт Ји: Штетно е што Западниот Балкан се преправа дека спроведува реформи, а ЕУ дека тие се спроведени

Проширувањето на ЕУ до 2025 година не е реално и штетно е што Западниот Балкан се преправа дека спроведува реформи, а ЕУ дека тие се с...

Повеќе

ШОКАНТНО: УГЛЕДНИ МЕДИУМИ БАРААТ ОД СДСМ ДА ГИ МЕСТИ ТЕНДЕРИТЕ И ДА ИМА ЦРНА ЛИСТА НА ФИРМИ КОИ НЕ СМЕАТ ДА ДОБИЈАТ ТЕНДЕР?!?!

Повеќе

ДРЖИ СЕ КИРАЦ, ТИ СИ ГОЛЕМ БОРЕЦ: Самиот факт дека целата фамилија на Кирацовски била без работа зборува многу за што поминаа првенците на СДСМ во 10 години суров ВМРОВСКИ режим!!!

Замислете без работа во фамилијата на Кирацовски биле неговиот дедо, неговата баба, неговата сестра а и самиот тој кој беше на улиците 10 години! И п...

Повеќе

КИРАЦОВСКИ: СИТЕ МОИ БЛИСКИ РОДНИНИ ЌЕ СЕ ПОВЛЕЧАТ ОД РАБОТНИТЕ МЕСТА!

Нашата татковина, државата, општеството, покажува зрелост како никогаш досега. Граѓаните реагираат, а независните институции постапуваат согласно ни...

Повеќе

Богоевски: Едната кандидатка претставува партија против која се боревме, другиот протестираше на улиците со нас!

-Деновиве, двајцата кандидати зборуваат за и во име на Шарената Револуција. Тоа е сосема легитимно, дури и тоа беше поентата на самото д...

Повеќе