Одберете локација на пристап

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------------------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Фото: Слободен печат * Р
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * реклами -------------------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- What a useless cat🤣😭 pic.twitter.co
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Во оваа акција учествуваат екипи на ЈКП
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Уште една добра вест, овој пат за најмл
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- За нас зборот важи, за 70% ги зголемивм
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Се приклучив кон акцијата на Пивара Ско
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Воведуваме нови банкомати со екрани на
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Со несебична поддршка и помош од вработ

БОМБА НА КЛЕКОВСКИ: ВМРО ДПМНЕ се врати на своите корени кога во 90-тите Љубчо му ја подари власта на Бранко затоа што одби да коалицира со Албанците!

- ВМРО ДПМНЕ ќе мора да се доближи и да коалицира со ДПА, БЕСА и Алијанса како контра одговор на коалицијата на СДСМ и ДУИ, инаку црно им се пишува ...

Повеќе

КИСЕЛА ВОДА НАПРАВИ КАТАСТАР НА ЗАГАДУВАЧИ ВО ОПШТИНАТА

Повеќе

БОМБА НА БУЧКОВСКИ: Сиљановска му донесе на ВМРО ДПМНЕ 10 000 гласови од неопределени и левичари во Скопје затоа што доминираше во ТВ дебатите со својот самоуверен настап

- Сиљановска доби околу 10 000 гласови на неопределени и левичари на територија на Скопје поради своите самоуверени тв настапи кои според мене повеќ...

Повеќе

БОМБА НА БУЧКО: Митко Јанчев одработи многу за Сиљановска во Тиквешијата, Митко во изјава за Мактел го демантира

- Митко Јанчев како господар на тиквешијата одработи за Сиљановска и таму таа растури, целата мапа таму е црвена. Бомба на Бучковски на Алсат М. Во...

Повеќе

(ВИДЕО) ЧЕКАА 10 ГОДИНИ И ДОЧЕКАА: СДСМ ЦЕНТАР славеа со факели пред седиштето на ВМРО ДПМНЕ

Повеќе

ПЕТ КИЛОМЕТРИ НОВА АТМОСФЕРСКА КАНАЛИЗАЦИЈА ВО ПРЖИНО, КИСЕЛА ВОДА

Повеќе

Глигоров: После 10 години и два мандати како Претседател, да кажуваш дека земјата е поделена и е во криза – тоа значи дека не си сработил ништо

После 10 години и два мандати како Претседател, да кажуваш дека земјата е поделена и е во криза – тоа значи дека не си сработил ништо. З...

Повеќе

ЕВЕ КАКО ЌЕ ИЗГЛЕДААТ ТЕЛЕФОНИТЕ ВО ИДНИНА

Повеќе

ОРДАНОВСКИ ЗА ХОРХЕ: Да го немаше, никој немаше да има потреба да го измисли. А и кога го немаше, никој не го забележуваше неговото отсуство. Таму каде што одеше, никој не го забележуваше неговото присуство. Десет години беше само уште една небитна протоколарна ставка на некој црвен килим

Сепак, во последните „пет минути“ од својот истечен мандат, вечниот парти-брејкер Ѓорге Иванов ја искористи посетата на Папата за да дот...

Повеќе

Политичар тип здебелен стаорец: Малце исплашен, малце таинствен, повлечен, малце и опасен и страшен ама не многу, малце расипан, малце итар, малце небитен, малце гаден, тоа е Иванов...

Многу ме асоцира Иванов на глушец, и тоа од оние малце поголемите, значи стаорец. Му ја анализирам кариерата, и навистина одговара на сите карактерис...

Повеќе

Барселона нокаутирана на „Енфилд роуд“, Ливерпул е прв финалист во ЛШ!

Со спектакуларна победа, премиерлигашот Ливерпул ја анулираше предноста над Барселона од 3-0 од првиот меч и ја елеминираше од полуфиналето од Лигат...

Повеќе

(ВИДЕО) Папата не му дозволи на Заев да му ја бакне раката, со тоа му даде до знаење дека го смета за еднаков на себе по ранг

Папата Франциск пристигна на скопскиот аеродром, а таму беше пречекан од претседателот Ѓорѓе Иванов и прем...

Повеќе

БОМБА НА АЛСАТ М: ЗАЕВ НАПРАВИЛ СПИСОК ОД 15 ФУНКЦИОНЕРИ КОИ ЌЕ БИДАТ ВЕДНАШ ИЗМЕТЕНИ СО МЕТЛАТА!

„Метлата“ на премиерот Зоран Заев ќе „исчисти“ функционери од секое ниво на власта. Извори од СДСМ брифираат заТВ Алсатдека ...

Повеќе

ИМА РАЗЛИКА!

Повеќе

ЃУБРЕ ЕДНО МАФИЈАШКО, УШТЕ КНИГИ ИЗДАВА ДЕМЕК НИЕ НЕ ЗНАЕМЕ ШТО БАРАБА Е!

Повеќе