Одберете локација на пристап

Што тоа Мицковски и бандата од белиот дворец ќе обновуваат во земјава?!?! Во кој сектор земјава денеска во 2019-та е полоша од тоа што беше пред 3 години?! Ајде да почнеме со ред, да одиме сектор по сектор. * Реклами ----------------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -------------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -------------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * реклами -------------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -------------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- УЧЕСТВО НА ЗАМЕНИK МИНИСТЕРОТ ЗА
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------------------
–Претседателот на Советот на ЕУ Доналд Туск денеска пред пратениците во Европскиот парламент повтори дека европските лидери минатата недела направија голема грешка што не донесоа одлука за почеток на пристапните преговори со Северна Македониј
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -------------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -------------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -------------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -------------------

СИТЕ БОСАНСКИ ПОЛИТИЧКИ АНАЛИТИЧАРИ НА БАЛКАНОТ СЕ ВИКААТ САФЕТ БИШЕВАЦ

Повеќе

ОД ДЕНЕС БИЛЕТИТЕ ЗА КОНЦЕРТОТ НА СТИНГ И ВО SKOPJE CITY MALL!

На ваше барање, од денес билетите за концертот на Стинг ќе може да ги набавите на нашиот продажен штанд во Скопје Сити мол, кој е лоциран на приземј...

Повеќе

STING ВО СКОПЈЕ ЌЕ НАСТАПИ ПРЕД МИНИМУМ 25.000 ПУБЛИКА!

Драги пријатели, Задоволство ни е да ве информираме дека нашите прогнози стануваат реалност.Според досегашната продажба, со сигурност можеме да гар...

Повеќе

KOUZON KIDS SUMMER CAMPS 2019 8 ДНЕВНА ЛЕТНА АВАНТУРА-НАЈДОБРОТО ЗА ДЕЦАТА ОД МАКЕДОНИЈА ОДИМЕ НА МОРЕ – ОДИМЕ НА КОУЗОН КАМП

ЗДРАВО ДЕЧКИ,КАКО ШТО ЗНАЕТЕ НАСКОРО ЗАПОЧНУВА НАШИОТ ЛЕТЕН ДЕТСКИ КАМП ОД КОЈ ПРОИЗЛЕГУВААТ ИЛЈАДНИЦИ НАСМЕВКИ ,ПРИЈАТЕЛСТВА И УБАВИ МОМЕНТИ .ВЕ ПО...

Повеќе

УЧЕТЕ АНГЛИСКИ ВО МАЛТА – ТОП ПОНУДА !!! АПЛИЦИРАЈ ВО ТАНДЕМ ЗА ЈАЗИЧЕН КУРС ВО СОНЧЕВАТА МАЛТА И ДОБИЈ ПОПУСТ ОД 50 ЕУР!

Летото е на самиот праг, а Вие се уште размислувате каде да одите? Коузон во пресрет на летната сезона Ви нуди одлична можност да се пријавите заедн...

Повеќе

ДАРУВАМЕ – ПАТУВАМЕ KOUZON WORK AND TRAVEL AMERICA 2019 АКЦИЈА ЗА ДОБРОВОЛНО ДАРУВАЊЕ НА КРВ – 15 МАЈ 2019

До студентите , учесници во програмата за летна студентска работа во Америка 2019Коузон во соработка со Црвениот Крст на Македоннија ( Општинска орг...

Повеќе

(ВИДЕО) KOUZON CRUISE SHIP EMPLOYMENT РАБОТА ВО СПА ДЕПАРТМЕНТ – НАЈДОБРАТА КОМПАНИЈА НА СВЕТОТ

Зошто овие девојки го избраа Steiner? Дали и Вие би сакале да бидете дел од една успешна приказна која би го променила Вашиот живот ? Дали сте спр...

Повеќе

КОУЗОН FIRE GUARDS TEAM - МАКЕДОНСКИТЕ ПОЖАРНИКАРИ НА ПАТ ОКОЛУ СВЕТОТ ЗА 45 ДЕНА КАКО ГО ОБИКОЛИЈА СВЕТОТ – ОД МАКЕДОНИЈА ПРЕКУ ШАНГАЈ, СИНГАПУР, ЈОКОХАМА ДО СИЕТЛ со брод а потоа со авион Сиетл - Лос Ангелес – Истанбул – Сkопје

Доколку сега би се пишувал нов роман за патешествијата со обиколувањето на светот , сигурно би имал ново име и нови главни ликови .Главните ликови б...

Повеќе

(ВИДЕО) ПОБРЗАЈТЕ: Остануваат само уште 2 недели од наградната игра на Витаминка и Чоко Стоби Флипс

Остануваат само уште 2 недели од наградната игра. Во игра се мнооогу двеодоливи награди, како и главната месечна награда Aprilia SR50. Дознај како...

Повеќе

Gulf (Галф) со нови цени на горивата низ државата

Согласно одлуката на „Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги (РКЕ)“ која не донесе одлука за формирање на највисоките цени ...

Повеќе

СУГАРЕВСКИ: После неколки децении жителите на Злетово добиваат реконструиран и безбеден пат

Повеќе

СДСМ: ВМРО-ДПМНЕ е против проектот за продолжување на булеварот АСНОМ, против проектите кои се во интерес на скопјани

“ВМРО-ДПМНЕ поднесува неосновани пријави и потврдува дека е против проектот за продолжување на булеварот АСНОМ и нов мост на реката Вард...

Повеќе

Тевдовски: Се подобрува реализацијата на капиталните инвестиции

Има подобрување во реализацијата на капиталните инвестиции, ги следиме приходната и расходната страна на Буџетот и кога ќе утврдиме дека е пот...

Повеќе

(ВИДЕО) Костадинов: Продолжува растот на платите и пензиите, се повеќе пари завршуваат кај граѓаните

Растот на платите продолжува, се повеќе пари завршуваат кај граѓаните. – рече денекса на прес конференција Костадин Костадинов, потпарол...

Повеќе

ЏАБИР ДЕРАЛА: Протестирам против привилегиите на сите буџовани!

Додека траат честитките, повеќе од заслужени, за изборната победа на Претседателот на Република Северна Македонија и за инаугурацијата на која прису...

Повеќе