Одберете локација на пристап

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* реклами ------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------- * реклами ----------------------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -------------------------
* реклами ------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------- * реклами --------------------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------

АМАН БЕ ВМРОВЦИ, БИВАШЕ ЛИ ТОЛКУ ДА СТЕ АПАШИ: При претрес кај поранешниот градоначалник на Кавадарци пронајдени над 1000 монети со археолошка вредност

Полицијата денеска во Кавадарци при претрес во домот на поранешниот градоначалник на Кавадарци, Александар Панов пронашла над 1000 монети со археоло...

Повеќе

КОЈ МОЖЕШЕ ОВА ДА ГО ПОВЕРУВА: МИЛЕНКО ГО СТАВИ ГЕРО ВО ЛИСТАТА НА ВМРОВСКИ ХЕРОИ КОИ ЌЕ ЈА СПАСАТ МАКЕДОНИЈА ОД ЗАЕВ И СДСМ И ЌЕ ГО ВРАТАТ ВМРО ДПМНЕ НА ВЛАСТ!!!

КАКОВ ЕПСКИ ПОЛИТИЧКИ ТРИЛЕР! КОЈ МОЖЕШЕ ДА ПОВЕРУВА ДЕКА МИЛЕНКО ЌЕ ГО ПРИФАТИ ГЕРОВСКИ ВО ЈАТОТОТ КУРТОНИ КОИ СЕ БОРАТ ЗА ВМРО ДА СЕ ВРАТИ НА ВЛАС...

Повеќе

ЕВЕ КАЈ СЕ ПАРИТЕ БЕ ЛАТАС: Царовска објави дека се градат 43 градинки ширум земјава!!!

Mila Carovska Градиме 43 нови објекти на градинки. За оваа намена годинава издвоивме 300% повисок буџет, а платите на стручниот кад...

Повеќе

МИЦКОВСКИ ЈА ШОКИРА ЈАВНОСТА: ОТКРИ ШТО ЈА ЧЕКА ЗЕМЈАТА АКО ВМРО ДПМНЕ СЕ ВРАТИ НА ВЛАСТ!!!

Повеќе

ОВА Е ГЛАВНИОТ СТРАТЕГ И ВИЗИОНЕР И ИДЕОЛОГ НА ВМРО ДПМНЕ: Миленко тврди дека во моментов во Сибир се води трета светска војна, но јавноста за тоа не знае?!?!

Повеќе

КУРТОН НОВИНАРИТЕ СЕ НЕПОПРАВЛИВИ: ЛАЖАТ И КОГА ОБЈАВУВААТ ФОТКИ НА ФЕЈСБУК!

Повеќе

ЕВЕ ГО ПЛАНОТ: Заев на фејсбук откри како има намера да го остави ВМРО ДПМНЕ следните 10 години во длабока опозиција!

Премиерот Зоран Заев со видео порака на својот фејсбук профил, го најавува претстојниот инвестициски циклус од околу пет милијарди евра. ...

Повеќе

АМЕРИКАНСКИОТ БРЕНД СО НАД 100 ГОДИНИ ТРАДИЦИЈА СЕ ШИРИ ВО ЗЕМЈАВА: Галф со нова бензинска станица во Тетово, вкупно 4-та во земјава

Повеќе

МАКТЕЛ ОТКРИВА: ЗОШТО МИЦКОВСКИ ОД НИГДЕ НИКАДЕ СПОМНУВА АМНЕСТИЈА ЗА ЗАЕВИ КОГА ПРОТИВ НИВ НЕ СЕ ВОДИ НИКАКОВ СУДСКИ ПРОЦЕС?!?!

Сите се зачудија зошто Мицковски овие денови спомнува амнестија за Заеви кога против нив не се водат никакви судски или обвинителни процеси?! Макте...

Повеќе

Беџети обвинува дека му се води хајка: И да е премиер, тоа кај мене не поминува

радоначалникот на Сарај, Блерим Беџети за кого антикорупционерите побараа кривично да се гони поради непостапување за дивоизградените платформи на М...

Повеќе

Меѓународен сојуз: Работиме согласно законите, ниту еден член досега не е повикан од органите на прогонот заради наводно незаконско работење

По објавите во медиумите, се огласи невладинатата организација Меѓународен сојуз – Скопје. Од таму велат дека невладината организација работи ...

Повеќе

ГДУ: Тешко на оваа држава со СДСМ и ВМРО ДПМНЕ

Повеќе

(ВИДЕО) ЛУЃЕ ВРЗУВАЈТЕ КАИШИ, АКО НЕ ЗА ВАС БАРЕМ ЗА ТИЕ ШТО СЕ ВОЗАТ СО ВАС ДА НЕ ГИ УТЕПАТЕ НИВ СО ВАШЕТО ТЕЛО!!!

Д-р Лазар Ѓуров ВРЗУВАЈТЕ КАИШИ!!!!Не за да не ве казни полиција.Туку за да поминете со помали повреди дури и за да прежи...

Повеќе

НАПРЕД ФК ОСОГОВО!

Повеќе

Штериев за ТВ 24: Евентуелниот времен шеф на СЈО мора да стигне во Советот на јавни обвинители како предлог на 2/3 од собранието!

СЈО може да добие времен шеф, но за првиот човек на Советот на јавни обвинители не постои пократок пат за да биде избран, како што неофицијално план...

Повеќе