Одберете локација на пристап

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами --------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * реклами ----------------------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------------
* реклами ------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------ Семејството Ковачевски од Битола дене
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ----------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* реклами ------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------- * реклами ------------------

ТРИЧКО ГО ЗАКОПА: Оваа фотографија може да биде крунски доказ во судскиот процес што некоја будала може да го покрене против Геронимо

Branko Trickovski Како не го е срамота да вечера со мене!Оваа фотографија може да биде крунски доказ во судскиот процес што нек...

Повеќе

Филипче: Господине Мицковски овде ама баш ништо спорно нема и нема да најдете

Тендерот за изградба на новиот Универзитетски Клинички центар е процес за кој јавноста е транспарентно и континуирано информирана. Нема никак...

Повеќе

ДОБРО, МОЖЕ ЛИ НЕКОЈ ДА ОБЈАСНИ КАКО ТАЊА КАРАКАМИШЕВА СТАНАЛА ПРОФЕСОР НА ПРАВЕН НА УКИМ?!?!?!

Повеќе

Поповски ќе одговара за фантомка која земала плата од Централен регистар, а работела во партија

Поранешниот в.д. директор на Централниот регистар, Андреја Поповски, кој беше приведен вчера е осомничен за делото злоупотреба на службената положба...

Повеќе

ЛЕЛЕ КАКВА БРУКА ПУКНА - ГЕРО СИ ГИ ОТКРИ МОТИВИТЕ ЗОШТО ЈА КАСАПИ КАТИЦА ЈАНЕВА: Осомничените од СЈО ми се долгогодишни лојални пријатели, особено Пешевски!

- Се гордеам со пријателството со Владо Пешевски. Тој ми бил директор неколку години, јас сум негов лојален пријател и тоа ќе останам. Ова го призн...

Повеќе

МВР ГО ФАТИ МОНСТРУМОТ: По неколкуте идентични убиства во Струмичко, сомнеж дека се работи за сериски убиец

За само неколку недели, на неколку локации во земјава пронајдени се три мртви тела кои под непознати околности го загубиле животот. Во општина...

Повеќе

ВЕНКО ФИЛИПЧЕ РАСТУРА: Комплетно се реновирани хируршките сали на Клиниката за ортопедија при Универзитетската клиника за трауматологија, ортопедски болести, реанимација, интензивно лекување и ургентен центар (ТОАРИЛУЦ)

Направена е реконструкција по сите светски стандарди. Значително се подобрени условите за работа на здравствените работници, но и здравствените услу...

Повеќе

ФОРМИРАН ЦЕНТАР ЗА РАЗВОЈ НА ПЕЛАГОНИСКИОТ РЕГИОН

Повеќе

СТЕФАН БОГОЕВ НА ТРОШОК НА ОПШТИНАТА ПРАТИ 100 СИРОМАШНИ ДЕЦА И ОДЛИЧНИ УЧЕНИЦИ И СПОРТИСТИ НА ОДМОР ВО ГРЦИЈА

Повеќе

СДСМ Е ВО СИГУРНИ РАЦЕ: Погледнете како работи Бочварски, Штип од ден на ден заличува на европска метропола!

Повеќе

ШЕКЕРИНСКА: Драго ми е што денеска ја примивме и новата група од 125 професионални војници

Повеќе

РЕНАТА ДЕСКОСКА: Денеска ја потпишав Сингапурската конвенција за медијација со која праќаме сигнал до странските инвеститори дека ги прифаќаме меѓународните инструменти со кои гарантираме сигурност на странските инвестиции!

Повеќе

ЧЕЛИЧНАТА ЛЕЈДИ РАСПАЛИ - Шекеринска: Ако Героски е пријател со Пешевски, дали е виновен за Груевски?

„Нема свети крави, никој не е заштитен и никој не е под закрила на власта“, е коментарот на министерката за одбрана Радмила Шекеринска...

Повеќе

УШТЕ ЕДНА ЛАЖНА ВЕСТ ДЕМАНТИРАНА: Каревци биле уредно поканети и биле дел од протоколот за Илинден – потврдува член на семејството!

Pozdrav do infomax Не е точно. Во принцип внуците од Никола на 02.08.одат во споменикот Македониум и полагаат цвеќе. Сега го исконтактирав Бо...

Повеќе

МУХАМЕД ЗЕКИРИ: Денеска се приклучив јавно на караванот #МојДДВ и ја поддржав мерката поврат на 15 % од пресметаниот ДДВ

Muhamed Zeqiri / Мухамед Зеќири Денеска се приклучив јавно на караванот#МојДДВи ја поддржав мерката поврат на 15 % од пресметаниот ДДВ. МојДДВ...

Повеќе