Одберете локација на пристап

<blockquote class="twitter-tweet"><p lang="en" dir="ltr">Someone save this man. 😂😂😭<a href="https://t.co/qq0exDHvxj">pic.twitter.com/qq0exDHvxj</a></p>&mdash; Complex (@Complex) <a href="https://twitter.com/C
Branko Trickovski Говор на љубовта Се утепав од ширење на омраза и- ништо!Ниту на тие што ги мразам ниту пак мене нешто ми фали.Мислам на говорот на омраза, не на чистата омраза, фино остварување на духот кое на патот од
Зоран Заев Набавка на нова опрема за детската градинка во општините Куманово, Брвеница и Босилово, за полесно учење и развој кај децата. Со обезбедување квалитетни услови за ран детски развој создаваме еднакви можности за
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
До медиумите Демократски сојуз: Балканска коалиција против тероризмот и организираниот криминал Во пресрет на утрешната расправа за безбедноста и тероризмот, што се одржува во Скопје помеѓу ЕУ и Балканските држави, Демократскиот сојуз ја иниц
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ова е убедливо најгрозната фотка
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------

АНГЕЛКА ПЕЕВА ЛАУРЕНЧИЌ: Многу ми се смешни овие критиките за укинувањето на пропорционалниот данок, 90% од народот нема појма што е левица и десница нити го интересира, сите сакаат работа и повисоки плати а тоа е можно само со ниски даноци!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

БРАВО ШИЛЕГОВ: РЕКОНСТРУИРАНИ УЛИЦИТЕ БИХАЧКА И ЦРНИЧЕ

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

ШЕФОТ НА НАЈГОЛЕМАТА МАРКЕТИНГ АГЕНЦИЈА ВО ЗЕМЈАВА: СДСМ ќе победи, нискиот одзив им оди во прилог затоа што се на власт, ВМРО ДПМНЕ не ги доби разочараните на свое конто затоа што не се дистанцираше од Груевизмот!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) БРАВО МИЛА ЦАРОВСКА: На лицата кои живееја под Кале им обезбедивме топол дом. На возрасните им помагаме да се вработат, децата редовно посетуваат училишна настава. Секој заслужува достоинствен живот. #СеГрижиме

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ЖОРО ПАК СИ СЕ ВРАТИ ВО ВМРО КАКО ВО СТАРИТЕ ДОБРИ ГРУЕВИСТИЧКИ ВРЕМИЊА КОГА БЕШЕ ГЛОДУР НА РЕЖИМСКИОТ ДНЕВНИК

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

Министерот Филипче за Фактор: Градежните гиганти француска Bouygues и германски Vamed во трка за изградба на Клинички центар

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

ВО ОВОЈ МАРКЕТ НЕМА ГРЧКИ МАСЛИНКИ НИТИ АМЕРИЧКИ БАТАЦИ САМО РУСКА САЛАТА

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

На денешен ден, пред една година за првпат беше изведена трансплантација на коскена срцевина од несроден дарител во Северна Македонија.

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) БОЧВАРСКИ: Две години ја имам честа и одговорноста да бидам градоначалник на Општина Штип

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) КОЛЕВ: Во источниот регион се наоѓаат најдотераните трудови инспектори и најизмачените и најнископлатени работници во цела Македонија

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

Демократски сојуз: Шест месечната кампања ќе се одрази на стабилноста и бизнисот

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

Османи: Нема предизборна коалиција со СДСМ

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

Владата на денешната 162 редовна седница ја одобри гасификација на КПУ Затвор Скопје за намалување на аерозагадувањето, обезбеди буџет за изградба на детски градинки во Чаир и Лозово и за опрема во градинките во Куманово, Брвеница и Босилово, а ја започнува и подготовката за пилот програма за сексуално образование.

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

Заев: Ленче Николовска заминува од Владата за мегдан со повеќе пари

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

БОМБА НА ЈОВЕСКИ: Нема опасност за „бомбите“, но има за вработените во СЈО

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе