Одберете локација на пристап

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------- Вонајновата еко-акција, што сесп
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -------------------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -------------------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Трамп цело време му се обраќал на ита
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Најголемата мака на ВМРО ДПМНЕ е се
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Одлуката за отпочнување на прег
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Господнине претседателе, Макед
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Словенечкиот премиер Марјан Шарец при
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------------------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Централниот регистар на населен
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Речиси една петина од институциит
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- „Северна Македонија и А
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- – Хрватскиот премиер, Анд
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- –Местото на Северна Макед
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- После 3 години откако падна од влас Г

(ВИДЕО) ВЛАДИНА ДЕЛЕГАЦИЈА ПРЕДВОДЕНА ОД СПАСОВСКИ ВО ПОСЕТА НА ПРЕСПАНСКИОТ РЕГИОН КОЈ БЕШЕ ПОГОДЕН ОД ВЧЕРАШНОТО НЕВРЕМЕ

Повеќе

(ВИДЕО) СКУПА Е ВМРОВСКАТА ЉУБОВ ЗА ТАТКОВИНАТА: Екс директорот на Прилепски Комуналец инаку прв братучед на екс градоначалникот, Златко Ристески незаконски подигнал 90.000 евра од прилепски “Комуналец!

Повеќе

ШИМПАНЗОТО КОКО СЕ ВРАТИ ДОМА ВО СКОПСКАТА ЗОО, ПО 10 ГОДИНИ ЛЕЧЕЊЕ ОД ДЕПРЕСИЈА ВО ХОЛАНДИЈА, СО СЕБЕ СИ ДОНЕСЕ ТРИ ДРУГАРЧИЊА

Коко се врати дома! Познатото шимпанзо Коко кое 10 години се ресоцијализираше во Холандија повторно е во својот дом, во скопската...

Повеќе

Северна Македонија дел од Глобалната заложба за слобода на медиумите на Меѓународната конференција за слобода на медиумите во Лондон

Повеќе

ГОРАН СУГАРЕВСКИ: ИНВЕСТИРАМЕ ОКОЛУ 6 МИЛИОНА ЕВРА ВО ИНФРАСТРУКТУРА ВО БЕРОВО!

Повеќе

(ВИДЕО) СПАСОВСКИ ВО ТРЕНИНГ ЦЕНТАРОТ НА МВР: Од 660 кандидати, само 600 ќе бидат примени, немој после некој да се жали и да каже дека не знаел!

Повеќе

БОМБА НА ПОРАНЕШНИОТ УКРАИНСКИ АМБАСАДОР: Не се работи за комичари туку за агенти на руската тајна служба, ние ја предупредивме владата уште пред две години дека тоа ќе се случи!

Уште во 2017 година имав состанок со претставници на македонските безбедносни служби и со членови на кабинетите на шефот на државата и на министерот...

Повеќе

(ВИДЕО) ВЛАТЧЕ, ЕВЕ УШТЕ ЕДНА ШАЈКА ЗАКОВАНА - Премиерот Заев на свеченост по повод комплетирање на изградбата на основното училиште „Вера Јоциќ“: Вложуваме во човечкиот капитал, во децата како наш врвен приоритет за квалитетно образование и можности за сите

Повеќе

(ВИДЕО) ВЛАДАТА ЌЕ ПОЧНЕ ДА ГИ СУБВЕНЦИОНИРА И ИТ КОМПАНИИТЕ КОИ СЕ НАЈГОЛЕМИ ИЗВОЗНИЦИ И ДЕЛАТ НАЈГОЛЕМИ ПЛАТИ ВО ЗЕМЈАВА!

Повеќе

(ВИДЕО) ЕВЕ КОЛКУ Е ГОЛЕМ ЗАЕВ: РУСИТЕ ГО НАМЕСТИЈА И ИЗБЛАМИРАА, ТОЈ СО НИВ ДЕНЕСКА ОТВОРАШЕ БЕНЗИСКА ПУМПА

Повеќе

ПРАВИ СОЦИЈАЛ-ДЕМОКРАТИ, БРАВО: Во прифатниот пункт за бездомници во Момин поток околу 50 лица добиваат топол оброк. Се подготвуваат дополнителни 200 оброци во народната кујна во Ѓорче Петров

Mila Carovska‏Verified account@mila_carovska24h24 hours ago Во прифатниот пункт за бездомници во Момин поток околу 50 лица добиваат топол обр...

Повеќе

ФОТКА НА ДЕНОТ

Кандидатка за полицајка во тренинг центарот во Идризово, вежба под будното око на инструкторот.

Повеќе

Колку се очајни ВМРО-вците, жал да те фати, почнаа да прават скандали од најбанални ситници!

Најнов скандал денеска за што БРУИ на социјалните мрежи, знаете ли што е? Претседателот Стево Пендаровски молчи додека Бојко и објаснува на својот мо...

Повеќе

Народна банка потврди: ОВАА ВЛАДА РАСТУРА НА ЕКОНОМСКИ ПЛАН, НА ЗЕМЈАВА И СЕ СЛУЧУВА ЕКОНОМСКИ БУМ!

Економските фундаменти и натаму се здрави, без присуство на нерамнотежи во економијата, што ги потврдува очекувањата за солиден економски раст оваа ...

Повеќе

ВЕНКО ФИЛИПЧЕ ГИ ИЗРАДУВА СИТЕ ЛЕКАРИ И МЕДИЦИНСКИ СЕСТРИ ВРАБОТЕНИ ВО ПРИВАТНИ КЛИНИКИ: НАСКОРО ФОНДОТ ЗНАЧИТЕЛНО ЌЕ ЈА ЗГОЛЕМИ КАПИТАЦИЈАТА ЗА ПРИВАТНИТЕ МЕДИЦИНСКИ УСТАНОВИ

- Знам дека платите на персоналот во приватните клиники се многу ниски, но имам добри вести, фондот за здравство наскоро ќе ја зголеми значително ка...

Повеќе